Nowoczesne schody wewnętrzne Prima

2009-05-20 16:17
Schody
Autor: Rintal

Wspólne wysiłki firm Rintal i Giugiaro Architettura, uznanego włoskiego biura projektowego, zaowocowały powstaniem luksusowych schodów Prima z serii Executive Line.

Schody
Autor: Rintal
Schody
Autor: Rintal

Są one wynikiem twórczej pasji specjalistów pracujących pod okiem samego Giorgetto Giugiaro, jednego z najbardziej utytułowanych projektantów na świecie, który od ponad 50 lat zachwyca swoimi motoryzacyjnymi kreacjami.

Schody Prima firmy Rintal Polska są zaprojektowane z myślą o tych, którzy w poszukiwaniu ponadczasowych rozwiązań, mają odwagę zerwać z rutyną i otworzyć się na nową jakość w dekoracji i wykończeniu wnętrz.

Konstrukcja schodów jest lekka, aluminiowa i harmonizuje z promieniami światła padającymi na każdy ze stopni. Schody charakteryzują unikatowe poręcze, stalowe żagle oraz przyciągające wzrok błyszczące, kontrastujące powierzchnie. Smukłe linie oraz nieliczne detale wzbogacają pełną światła przestrzeń.

Innowacją jest wykorzystanie aluminium, jako elementu konstrukcji. W efekcie, drewno i metal harmonijnie współistnieją i integrują się z przejrzystością detali wykonanych z tworzyw sztucznych.

Schody te są alternatywą dla tych, którzy coraz większą wagę przywiązują do nowoczesnych trendów w umeblowaniu i dekoracji wnętrz.

Model Prima robiony jest wyłącznie na zamówienie i posiada takie wymiary oraz parametry techniczne, jakie zażyczy sobie inwestor. To jedyny taki model schodów w ofercie firmy, wobec którego nie ma żadnych ustalonych sztywno standardów.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej