Nowoczesne schody - 3 nowe modele schodów Rintal

2014-01-10 10:54
Schody metalowe
Autor: Rintal Schody metalowe Sagitta

Rintal wprowadził do oferty 3 modele nowoczesnych schodów do wnętrz. Są to schody drewniane oraz schody metalowe ze szklanymi balustradami. Nowe modele schodów są proste, oszczędne w formie. Mogą być stosowane zarówno w mieszkaniach prywatnych, jak i budynkach użyteczności publicznej.

Schody Sagitta – to schody metalowe o ultranowoczesnym, surowym wyglądzie. Konstrukcja schodów wykonana jest ze stali malowanej proszkowo (na wybrany kolor z palety RAL) lub stali nierdzewnej, szlifowanej. Producent proponuje do tego modelu schodów metalowych balustrady szklane z bezpiecznego szkła hartowanego (istnieje możliwość wyboru innego typu balustrad).

Schody Aira
– to schody zabiegowe, drewniane. Z drewna wykonane są stopnie schodów, na które wykorzystuje się drewno jesionu, buku, dębu oraz gatunków egzotycznych, takich jak merbau czy orzech amerykański. Schody drewniane można wybrać w wersji surowej lub też pomalowane na wybrany kolor palety Rintal. Konstrukcja tego modelu schodów zabiegowych z jednej strony opiera się na metalowych trzpieniach montowanych w ścianie, zaś z drugiej na hartowanych elementach szklanych, pełniących funkcję balustrady.

Schody Futura – model schodów zabiegowych o konstrukcji metalowej z drewnianymi stopniami (do wyboru różne gatunki drewna i kolory). Balustrady schodów wykonanane są ze szklanych płyt warstwowych.

Czytaj więcej