Nowe osiedle w Poznaniu

2007-05-22 16:07
osiedle
Autor: www.ekonbud.pl

W Poznaniu pomiędzy Piątkowem, a Podolanami powstanie osiedle mieszkaniowe Złote Ogrody. Deweloper, firma Ekonbud-Fadom zapowiada, że pierwszy etap inwestycji zakończy się na przełomie lipca i sierpnia 2007 roku.

Złote Ogrody to inwestycja zlokalizowana przy ulicy Mateckiego w Poznaniu. Ekonbud-Fadon zbuduje kompleks dziewięciu budynków. W pierwszym etapie powstanie jeden czterokondygnacyjny blok. W czterech segmentach będzie rozmieszczonych 80 lokali o powierzchniach od 43,7 m2. do 135,9 m2. Każde z mieszkań będzie miało taras lub ogród zimowy. Obiekt zostanie oddany do użytku na przełomie lipca i sierpnia 2007 roku.

Wszystkie budynki będą wyposażone w windy. Do dyspozycji mieszkańców będzie także garaż podziemny. Do budowy obiektu zostanie użyta zdrowa cegła wapienno-piaskowa oraz tynki mineralne. Otoczenie kompleksu zostanie odpowiednio wykończone małą architekturą i zielenią.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej