Nowe osiedle na warszawskiej Woli – inwestycja Dom Development

2012-04-12 15:14
Młyny Królewskie wizualizacja
Autor: Agencja PR RO Media Nowa inwestycja Dom Development - wizualizacja

W jednej z najstarszych dzielnic Warszawy, która w chwili obecnej przeżywa inwestycyjny boom – Woli –  powstanie nowe osiedle mieszkaniowe Młyny Królewskie. Inwestor Dom Development podpisał kontrakt z firmą Henpol S.A. na realizację inwestycji.

Dom Development planuje stworzenie nowego osiedla, w historycznej części Woli przy ulicach: Świętego Stanisława, Wawrzyszewskiej i Ostroroga. W skład kompleksu mieszkalno-usługowego wejdą cztery budynki o minimalistycznej, jasnej elewacji, z drewnopodobnym i klinkierowym wykończeniem. Będą  miały wysokość od 5 do 6 pięter. Mieszkania na parterze będą mieć własne ogródki, a dla tych na wyższych kondygnacjach przewidziano duże balkony, loggie i tarasy. Ponadto, dla każdego mieszkania zarezerwowano jedno miejsce postojowe. Według planów, w budynkach znajdą się 294 mieszkania, a także lokale usługowe o łącznej powierzchni wynoszącej ponad 16 500 m2.

Henpol buduje dla Dom Development

Wybrany do realizacji zleceniodawca – Henpol w zakresie swoich robót posiada wykonanie budynków o wysokości od VI do VII piętra, łącznie z garażem podziemnym i miejscami postojowymi w poziomie parteru, całą infrastrukturą techniczną, instalacjami, zagospodarowaniem terenu. Inwestor Dom Development podał, iż planowany termin zakończenia prac pierwszej fazy to wrzesień 2013, natomiast prace drugiej fazy zostaną ukończone 3 miesiące później.

Mieszkania na Woli cieszą się dużą popularnością. Atutem nowej inwestycji Dom Development jest lokalizacja. W pobliżu planowanego osiedla są połączenia z innymi dzielnicami liniami autobusowymi i tramwajowymi. Dużym udogodnieniem dla przyszłych mieszkańców będzie dostępność drugiej linii metra, gdyż stacje będą znajdowały się w bezpośrednim sąsiedztwie Młynów Królewskich. Dodatkowo, w pobliżu znajdują się parki – Sowińskiego, Moczydło – czy centra handlowe, takie jak Klif czy Wola Park.

Czytaj więcej