Nowe mieszkania w Krakowie. Bronowicka 42

2014-02-12 14:24
Nowe inwestycje w Krakowie: budynek mieszkalny Bronowicka 42
Autor: brak danych Współczesna architektura mieszkalna Krakowa: Bronowicka 42, nowa inwestycja spółki Echo Investment

Spółka Echo Investment rozpoczęła realizację i sprzedaż nowej inwestycji mieszkaniowej w Krakowie, w dzielnicy Bronowice

Budynek mieszkaniowy Bronowicka 42
lokalizacja: ul. Bronowicka 42, Kraków
autorzy: Biuro Projektów Witold Saran
inwestor: Echo Investment
główny wykonawca: Expres Konkurent
liczba mieszkań: 60
powierzchnia mieszkań: 28 – 94m2


Nowa inwestycja spółki Echo Investment, budynek mieszkalny Bronowicka 42, to budynek mieszkalny z 60 lokalami. Najmniejsze, jednopokojowe mieszkania będą mieć 28, największe, czteropokojowe do 94 m2.
Według zapowiedzi inwestora, atutem mieszkań ma być widok na Las Wolski i Wzgórze Św. Bronisławy. Mieszkania na parterze będą miały ogródki. Koszt m2 mieszkania to min. 5 560 zł brutto.
Inwestor podkreśla korzystne położenie nowej inwestycji. Budynek mieszkalny położony jest w dzielnicy dobrze skomunikowanej z centrum Krakowa, a bliskość kilku uczelni wyższych może przełożyć się na zainteresowanie wynajmem lokali przez studentów.
Na terenie nowej inwestycji zaprojektowano również 3 lokale usługowe, o powierzchni 42 – 125 m2; dwa z nich zostały już, według informacji inwestora sprzedane.

Budynek wyposażony zostanie w windę umożliwiającą łączącą podziemny garaż z poziomami mieszkalnymi. Recepcja i system monitoringu mają według inwestora poprawić poczucie bezpieczeństwa mieszkańców.
Autorem projektu jest pracowania architektoniczna Biuro Projektów Witold Saran z Krakowa. W styczniu 2014 zarząd Echo Investment podpisał umowę z generalnym wykonawcą nowej inwestycji, krakowską firmą Expres Konkurent. Wartość umowy wynosi 9,85 mln zł netto.
Prace budowlane rozpoczęły się w pierwszych dniach lutego 2014. Wstępny termin oddania budynku do użytku przypada na lipiec 2015.


Wyświetl większą mapę

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej