Nowe mieszkania w Krakowie. Bronowicka 42

2014-02-12 14:24
Nowe inwestycje w Krakowie: budynek mieszkalny Bronowicka 42
Autor: brak danych Współczesna architektura mieszkalna Krakowa: Bronowicka 42, nowa inwestycja spółki Echo Investment

Spółka Echo Investment rozpoczęła realizację i sprzedaż nowej inwestycji mieszkaniowej w Krakowie, w dzielnicy Bronowice

Budynek mieszkaniowy Bronowicka 42
lokalizacja: ul. Bronowicka 42, Kraków
autorzy: Biuro Projektów Witold Saran
inwestor: Echo Investment
główny wykonawca: Expres Konkurent
liczba mieszkań: 60
powierzchnia mieszkań: 28 – 94m2


Nowa inwestycja spółki Echo Investment, budynek mieszkalny Bronowicka 42, to budynek mieszkalny z 60 lokalami. Najmniejsze, jednopokojowe mieszkania będą mieć 28, największe, czteropokojowe do 94 m2.
Według zapowiedzi inwestora, atutem mieszkań ma być widok na Las Wolski i Wzgórze Św. Bronisławy. Mieszkania na parterze będą miały ogródki. Koszt m2 mieszkania to min. 5 560 zł brutto.
Inwestor podkreśla korzystne położenie nowej inwestycji. Budynek mieszkalny położony jest w dzielnicy dobrze skomunikowanej z centrum Krakowa, a bliskość kilku uczelni wyższych może przełożyć się na zainteresowanie wynajmem lokali przez studentów.
Na terenie nowej inwestycji zaprojektowano również 3 lokale usługowe, o powierzchni 42 – 125 m2; dwa z nich zostały już, według informacji inwestora sprzedane.

Budynek wyposażony zostanie w windę umożliwiającą łączącą podziemny garaż z poziomami mieszkalnymi. Recepcja i system monitoringu mają według inwestora poprawić poczucie bezpieczeństwa mieszkańców.
Autorem projektu jest pracowania architektoniczna Biuro Projektów Witold Saran z Krakowa. W styczniu 2014 zarząd Echo Investment podpisał umowę z generalnym wykonawcą nowej inwestycji, krakowską firmą Expres Konkurent. Wartość umowy wynosi 9,85 mln zł netto.
Prace budowlane rozpoczęły się w pierwszych dniach lutego 2014. Wstępny termin oddania budynku do użytku przypada na lipiec 2015.


Wyświetl większą mapę

Czytaj więcej