Nowe mieszkania w centrum Wrocławia

2007-06-01 13:23
Platinum
Autor: brak danych

Platinum to nowoczesny budynek mieszkalny o standardzie zbliżonym do apartamentowca, który zostanie oddany do użytku w listopadzie 2007 roku. Zlokalizowany będzie w samym sercu Wrocławia (10 minut pieszo od Rynku) przy ul. Inowrocławskiej. Taka lokalizacja zapewnia doskonałą komunikacje, wygodny dojazd oraz kompleksową infrastrukturę usługowo-handlową.

W ośmiokondygnacyjnym budynku znajdzie się 115 mieszkań od funkcjonalnych 32m2 kawalerek  do  przestronnych i wygodnych apartamentów o powierzchni 98 m2. Komfort użytkowania zapewni odpowiednia wysokość mieszkań 2,65 m, ergonomiczny układ pomieszczeń oraz dobra ekspozycja światła dziennego. Mieszkania zostaną wykonane w podwyższonym standardzie deweloperskim. Dodatkowo będą wyposażone w antywłamaniowe drzwi wejściowe klasy C, drzwi wewnętrzne w naturalnej okleinie drewnianej oraz parapety. W każdym mieszkaniu będą rozprowadzone łącza teleinformatyczne ze wszystkimi urządzeniami, niezależna sieć typu LAN gwarantująca wygodny dostęp do Internetu, instalacja wideodomofonowa z interkomem oraz TV naziemna i satelitarna (2 satelity). Nad bezpieczeństwem mieszkańców będzie czuwał portier i agencja ochrony. Cała posesja zostanie ogrodzona i monitorowana, a podgląd obrazu z wybranych kamer będzie możliwy/dostępny  w indywidualnych odbiornikach TV.

Reprezentacyjna bryła Platinum będzie dominować nad okoliczną zabudową. Kamień, stal i szkło nadadzą budynkowi  nowoczesny i elegancki wygląd. Smukłą linie budynku podkreślą narożne przestronne balkony z roślinnymi kompozycjami na całej wysokości budynku., a zaaranżowana przestrzeń dookoła budynku (drogi dojazdowe,  kompozycje roślinne, trawniki, alejki, elementy małej architektury, ogrodzenie) zapewnią kameralność i bezpieczeństwo. W budynku znajdzie się  również reprezentacyjna recepcja stylu hotelowym z wygodnymi kanapami i kącikiem prasowym. Podobnie jak elewacje budynku, również wnętrza  holi i korytarzy będzie charakteryzowała wysoka jakość i estetyka wykonania. Komfortową komunikację zapewnią dwie ciche, szybkobieżne windy zapewniające szybki dostęp do podziemnego, garażu na 80 stanowisk i przestronne klatki schodowe. Budynek będzie przyjazny dla osób niepełnosprawnych.
Budynek docelowo będzie częścią kompleksu mieszkalnego i biurowego. W jego skład wejdzie zabytkowy budynek przemysłowy (dawny Tricot), z przeznaczeniem na nowoczesne apartamenty w tylu industrialnym (nie wyklucza się możliwości przeznaczenia kondygnacji parteru na powierzchnie biurowe z dostępem zewnętrznym) oraz drugi budynek mieszkalny. Całość połączy elegancki wewnętrzny dziedziniec zagospodarowany zielenią i małą architekturą.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej