Nowe inwestycje Dom Development

2007-06-08 13:49
dom dewelopment
Autor: brak danych

Na przełomie maja i czerwca br. Dom Development, jeden z największych warszawskich deweloperów, rozpocznie kolejne inwestycje mieszkaniowe. Dwa osiedla - Zespół Mieszkaniowy "Fort Bema" i Zespół Mieszkaniowy "Bemowo" - powstaną na Bemowie, trzecie - "Olimpia 2" - na Ursynowie.

W okolicy wszystkich planowanych inwestycji są nie tylko centra handlowe, ale też tereny zielone; w pobliżu osiedli położonych na Bemowie jest Lasek na Kole, na Ursynowie - Las Kabacki. Atutem są także dogodne połączenia komunikacyjne z centrum miasta. Charakterystyczną cechą nowych osiedli będzie niska zabudowa. Na wszystkich osiedlach powstaną mieszkania o zróżnicowanym metrażu; najwięcej będzie mieszkań dwu- i trzypokojowych, ale powstaną także jednopokojowe. W Zespole Mieszkaniowym "Bemowo", położonym przy ul. Osmańczyka, najwięcej będzie mieszkań dwupokojowych - o powierzchni od 49,1 do 58,9 m.kw. i trzypokojowych - o powierzchni od 61,6 do 75,5 m.kw. Cena za metr kwadratowy kształtuje się na poziomie 3 tys. 700 - 4 tys. 500 zł. Mieszkania mają być oddane do użytku jesienią 2006 roku.


Zespół Mieszkaniowy "Bemowo"

W Zespole Mieszkaniowym "Fort Bema", położonym przy ul. Obrońców Tobruku, także najwięcej będzie mieszkań dwu- i trzypokojowych (powierzchnie odpowiednio od 41,4 do 59,5 m.kw. i od 66,7 do 87 m.kw.). Cena jednego metra kwadratowego ma się zamknąć w przedziale 3750 - 4570 zł netto. Podobnie jak w przypadku poprzedniego osiedla, mieszkania będą gotowe jesienią 2006 roku.


Zespół Mieszkaniowy "Fort Bema"

"Olimpia 2" powstanie przy ul. Płaskowickiej. Także w przypadku tego osiedla będą przeważały mieszkania dwu- i trzypokojowe. Powierzchnie mieszkań to 47,7 - 65,3 m.kw. w przypadku dwupokojowych i 65,2 - 89,8 m.kw. w przypadku trzypokojowych.
Metr kwadratowy ma kosztować 3800-4600 zł netto.
Termin realizacji zaplanowano na koniec 2006 roku.


Osiedle "Olimpia 2"


Dom Development SA istnieje od 1996 r. Do końca 2004 r. firma oddała do użytku blisko ok. 6 tys. mieszkań, apartamentów i domów jednorodzinnych zlokalizowanych na kilkunastu osiedlach w całej Warszawie. Strategicznym celem firmy jest umożliwienie inwestowania we własną nieruchomość osobom o zróżnicowanych dochodach. Długoletnia współpraca z największymi polskimi bankami - Bankiem Ochrony Środowiska SA, PKO BP SA oraz niezależnym doradcą finansowym, firmą Expander - pozwoliła na stworzenie szerokiej oferty kredytów hipotecznych dostępnych tylko dla klientów Dom Development SA. Dom Development SA jest członkiem założycielem Polskiego Związku Firm Deweloperskich i
współautorem Kodeksu Dobrych Praktyk.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej