Nowe inwestycje Dom Development

2007-06-08 13:49
dom dewelopment
Autor: brak danych

Na przełomie maja i czerwca br. Dom Development, jeden z największych warszawskich deweloperów, rozpocznie kolejne inwestycje mieszkaniowe. Dwa osiedla - Zespół Mieszkaniowy "Fort Bema" i Zespół Mieszkaniowy "Bemowo" - powstaną na Bemowie, trzecie - "Olimpia 2" - na Ursynowie.

W okolicy wszystkich planowanych inwestycji są nie tylko centra handlowe, ale też tereny zielone; w pobliżu osiedli położonych na Bemowie jest Lasek na Kole, na Ursynowie - Las Kabacki. Atutem są także dogodne połączenia komunikacyjne z centrum miasta. Charakterystyczną cechą nowych osiedli będzie niska zabudowa. Na wszystkich osiedlach powstaną mieszkania o zróżnicowanym metrażu; najwięcej będzie mieszkań dwu- i trzypokojowych, ale powstaną także jednopokojowe. W Zespole Mieszkaniowym "Bemowo", położonym przy ul. Osmańczyka, najwięcej będzie mieszkań dwupokojowych - o powierzchni od 49,1 do 58,9 m.kw. i trzypokojowych - o powierzchni od 61,6 do 75,5 m.kw. Cena za metr kwadratowy kształtuje się na poziomie 3 tys. 700 - 4 tys. 500 zł. Mieszkania mają być oddane do użytku jesienią 2006 roku.


Zespół Mieszkaniowy "Bemowo"

W Zespole Mieszkaniowym "Fort Bema", położonym przy ul. Obrońców Tobruku, także najwięcej będzie mieszkań dwu- i trzypokojowych (powierzchnie odpowiednio od 41,4 do 59,5 m.kw. i od 66,7 do 87 m.kw.). Cena jednego metra kwadratowego ma się zamknąć w przedziale 3750 - 4570 zł netto. Podobnie jak w przypadku poprzedniego osiedla, mieszkania będą gotowe jesienią 2006 roku.


Zespół Mieszkaniowy "Fort Bema"

"Olimpia 2" powstanie przy ul. Płaskowickiej. Także w przypadku tego osiedla będą przeważały mieszkania dwu- i trzypokojowe. Powierzchnie mieszkań to 47,7 - 65,3 m.kw. w przypadku dwupokojowych i 65,2 - 89,8 m.kw. w przypadku trzypokojowych.
Metr kwadratowy ma kosztować 3800-4600 zł netto.
Termin realizacji zaplanowano na koniec 2006 roku.


Osiedle "Olimpia 2"


Dom Development SA istnieje od 1996 r. Do końca 2004 r. firma oddała do użytku blisko ok. 6 tys. mieszkań, apartamentów i domów jednorodzinnych zlokalizowanych na kilkunastu osiedlach w całej Warszawie. Strategicznym celem firmy jest umożliwienie inwestowania we własną nieruchomość osobom o zróżnicowanych dochodach. Długoletnia współpraca z największymi polskimi bankami - Bankiem Ochrony Środowiska SA, PKO BP SA oraz niezależnym doradcą finansowym, firmą Expander - pozwoliła na stworzenie szerokiej oferty kredytów hipotecznych dostępnych tylko dla klientów Dom Development SA. Dom Development SA jest członkiem założycielem Polskiego Związku Firm Deweloperskich i
współautorem Kodeksu Dobrych Praktyk.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej