Nowa inwestycja mieszkaniowa w Poznaniu. Oaza Piątkowo z pozwoleniem na użytkowanie

2014-02-25 19:09
Oaza Piątkowo, Poznań
Autor: brak danych Oaza Piątkowo, Poznań. Materiały prasowe J.W. Construction Holding S.A.

Odpowiedzialna za nową inwestycję firma J.W. Construction Holding S.A. uzyskała w lutym 2014 pozwolenie na użytkowanie kompleksu Oaza Piątkowo w Poznaniu

Nowa inwestycja J.W. Construction Holding S.A. to kompleks budynków mieszkalnych na poznańskim osiedlu Piątkowo. Dwa budynki mieszkalne, pięcio- i sześciopiętrowy mieszczą łącznie 183 mieszkania. Metrażu najmniejszych lokali to 29 m2, zaś największych przekracza 100 m2. Budowa Oazy Piatkowo rozpoczęła się w kwietniu 2012, a jej zakończenie przypadło na grudzień 2013 roku.
Inwestor podkreśla, że najtańsze mieszkania na terenie Oazy Piątkowo można kupić już w cenie 5590 zł/ m2. Tym samym możliwy jest zakup mieszkania w ramach programu Mieszkanie dla Młodych.

Mieszkania na wyższych kondygnacjach budynku mają tarasy, balkony albo loggie. Pod budynkami zaprojektowano podziemny, dwukondygnacyjny parking. 

Na terenie osiedla znajduje się plac zabaw dla dzieci i alejki spacerowe, kompleks jest kolejnym zamkniętym osiedlem w Poznaniu.
Pozwolenie na użytkowanie uprawomocni się w ciągu najbliższych dwóch tygodni, a zatem najpóźniej na początku marca 2014 pierwsi nabywcy będą mogli odebrać klucze do swoich mieszkań.

Czytaj więcej