Nowa inwestycja mieszkaniowa w Poznaniu. Oaza Piątkowo z pozwoleniem na użytkowanie

2014-02-25 19:09
Oaza Piątkowo, Poznań
Autor: brak danych Oaza Piątkowo, Poznań. Materiały prasowe J.W. Construction Holding S.A.

Odpowiedzialna za nową inwestycję firma J.W. Construction Holding S.A. uzyskała w lutym 2014 pozwolenie na użytkowanie kompleksu Oaza Piątkowo w Poznaniu

Nowa inwestycja J.W. Construction Holding S.A. to kompleks budynków mieszkalnych na poznańskim osiedlu Piątkowo. Dwa budynki mieszkalne, pięcio- i sześciopiętrowy mieszczą łącznie 183 mieszkania. Metrażu najmniejszych lokali to 29 m2, zaś największych przekracza 100 m2. Budowa Oazy Piatkowo rozpoczęła się w kwietniu 2012, a jej zakończenie przypadło na grudzień 2013 roku.
Inwestor podkreśla, że najtańsze mieszkania na terenie Oazy Piątkowo można kupić już w cenie 5590 zł/ m2. Tym samym możliwy jest zakup mieszkania w ramach programu Mieszkanie dla Młodych.

Mieszkania na wyższych kondygnacjach budynku mają tarasy, balkony albo loggie. Pod budynkami zaprojektowano podziemny, dwukondygnacyjny parking. 

Na terenie osiedla znajduje się plac zabaw dla dzieci i alejki spacerowe, kompleks jest kolejnym zamkniętym osiedlem w Poznaniu.
Pozwolenie na użytkowanie uprawomocni się w ciągu najbliższych dwóch tygodni, a zatem najpóźniej na początku marca 2014 pierwsi nabywcy będą mogli odebrać klucze do swoich mieszkań.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej