Nowa inwestycja mieszkaniowa firmy SGI Baltis przy Bartyckiej w Warszawie

2010-04-20 19:19
Nowa inwestycja mieszkaniowa przy ul. Bartyckiej w Warszawie
Autor: SGI Baltis

W Warszawie na Mokotowie przy ulicy Bartyckiej powstanie kompleks mieszkań o łącznej powierzchni 16 300 mkw. Szacowana wartość inwestycji wyniesie 60 mln zł. Rozpoczęcie prac planowane jest na czerwiec 2010 roku, a ich zakończenie w ostatnim kwartale 2011 roku. Nową inwestycję w Warszawie rozpoczyna deweloper jest SGI Baltis.

Na inwestycję składać się będą dwa pięciokondygnacyjne budynki. W sumie powstaną 134 mieszkania o powierzchni od 38 mkw do 115 mkw oraz 201 miejsc postojowych zlokalizowanych na podziemnym parkingu. Łączna powierzchnia inwestycji wyniesie 16300 mkw.
“Kompleks mieszkań przy ul. Bartyckiej został zaprojektowany z myślą o potrzebach współczesnej rodziny, która ceni sobie zarówno bliskość do centrum miasta, jak i otoczenie zieleni.” – mówi Grzegorz Kawecki, wiceprezes SGI Baltis.

Osiedle zlokalizowane jest w zacisznej dzielnicy, na warszawskim Mokotowie. Cechą charakterystyczną budynków będą przestronne tarasy oraz okna o wysokości od 2,25 do 2,35 m w apartamentach na ostatniej kondygnacji.
Mieszkania na parterze będą miały natomiast dostęp do ogródków. We wszystkich mieszkaniach zamontowane zostaną antywłamaniowe drzwi, drewniane okna, a na parterze także antywłamaniowe rolety. Na osiedlu zaplanowano też duży teren rekreacyjny z placem zabaw dla dzieci i boiskiem do koszykówki oraz portiernię w osobnym budynku. Całe osiedle zostanie wyposażone w profesjonalny system monitoringu.

Projekt inwestycji opracowany został przez B’art. Pracownię Architektury, Urbanistyki i Wnętrz Bartłomiej Biełyszew z Warszawy.

Zobacz koniecznie:
 Więcej artykułów o inwestycjach mieszkaniowych w Polsce

 

Nowa inwestycja mieszkaniowa przy ul. Bartyckiej w Warszawie
Autor: SGI Baltis
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej