Nickel Development realizuje kolejny etap osiedla Księżnej Dąbrówki

2013-05-15 13:35
Nickel Development realizuje kolejny etap osiedla Księżnej Dąbrówki
Autor: PTB Nickel Nickel Development realizuje kolejny etap osiedla Księżnej Dąbrówki - inwestycji "Rycerska"

Nickel Development rozpoczął realizację inwestycji "Rycerska", która zostanie wybudowana w ramach kolejnego etapu osiedla Księżnej Dąbrówki. Inwestycja powstaje w miejscowości Dąbrówka, oddalonej od granic Poznania 4 km. Osiedle domów wielorodzinnych będzie gotowe w 2014 roku. Generalnym wykonawcą prac jest spółka PTB Nickel.

Nowe mieszkania w Poznaniu od Nickel Development. Kolejny etap osiedla Księżnej Dąbrówki

"Rycerska" to kolejny etap osiedla Księżnej Dąbrówki. Nowa inwestycja firmy Nickel Development powstaje w gminie Dopiewo, w miejscowości Dąbrówka oddalonej od granic Poznania 4 km. W ramach inwestycji zostanie wybudowanych piętnaście 2-piętrowych domów wielorodzinnych, w których dostępne będą mieszkania dwu-, trzy- i czteropokojowe o powierzchni od 48 do 78 mkw. Mieszkania zlokalizowane na parterze budynków będą miały przydomowe ogrody zajmujące od 82 do 218 mkw., a lokale na wyższych kondygnacjach duże tarasy o powierzchni od 12 do aż 43 mkw. Na osiedlu wybudowane zostaną także garaże i miejsca parkingowe, a także plac zabaw, oświetlone uliczki oraz osiedlowa zieleń.

Za realizację inwestycji odpowiada deweloper – spółka Nickel Development. Osiedle domów wielorodzinnych wybuduje spóła PTB Nickel. Zakończenie prac i oddanie do użytku inwestycji planowane jest na 2014 rok.

Nickel Development realizuje kolejny etap osiedla Księżnej Dąbrówki
Autor: PTB Nickel Osiedle domów wielorodzinnych na terenie inwestycji mieszkaniowej Nickel Development - Rycerska. Każdy z budynków będzie wyróżniał się innym kolorem elewacji oraz klatki schodowej, co pozwoli na łatwą identyfikację
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej