Mieszkania Przy Promenadzie

2007-08-31 13:19
Przy Promenadzie
Autor: brak danych

Europlan Development rozpoczął w lipcu 2007 roku budowę osiedla mieszkaniowego Przy Promenadzie. Usytuowanie inwestycji na warszawskim Gocławiu jest niezwykle korzystne. Mieszkańcy będą mogli się cieszyć doskonałym połączeniem z Centrum stolicy, Mokotowem czy Ursynowem. Bezpośrednie sąsiedztwo Centrum Handlowo-Rozrywkowego Promenada może być atutem dla części mieszkańców.

Osiedle Przy Promenadzie zaprojektowano jako zespół trzech budynków mieszkalnych. Dodatkowo stanie przy nich budynek oświatowy. Twórcy projektu, Pracownia Architektoniczna FS&P Arcus Mariusz Ścisły, położyli duży nacisk na obecność zieleni wewnątrz osiedla, zadbali o przyjazne dla mieszkańców wykończenie budynków oraz aranżację wnętrz.

Realizacja zadania została podzielona na trzy etapy. Pierwszy to budowa dwóch ośmiopiętrowych budynków. Jeden na 164 a drugi na 71 mieszkań. Kolejny etap zakłada powstanie trzynastopiętrowego obiektu mieszkalno-usługowego na 400 lokali. Etap, który zakończy inwestycję to budowa budynku oświatowego z zewnętrznym boiskiem.
Osiedle będzie się składać z mieszkań o metrażach od 34 do 142 m kw., mających od jednego do pięciu pokoi. Każde z nich będzie miało balkon lub taras. Pod obiektem oraz dziedzińcem zostaną usytuowane garaże.
Pierwsza część inwestycji będzie oddana do użytku już w na początku 2008 roku, a całość zostanie zakończona w IV kwartale 2009.

Czytaj więcej