Kryształ Wilanowa

2009-05-12 13:56
Kryształ Wilanowa
Autor: materiały od agencji PRS/Andrzej Multanowski

Kryształ Wilanowa to czterokondygnacyjny apartamentowiec o wysokim standardzie. Budynek znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Placu Miejskiego, niedaleko śródmieścia handlowego.

W budynku będzie rozmieszczonych 87 mieszkań o metrażach od 41 do 168 m2, każde z nich z loggią lub balkonem. Wysokość mieszkań ma być wyższa od standardowej, czyli od 2,80 do 3,20 m. Na każdym piętrze znajdują się tylko dwa lub trzy mieszkania. Najwyżej usytuowane apartamenty mają dodatkowo luksusowe, liczące nawet ponad 100 m. tarasy na dachu, z których roztacza się widok na Plac Miejski i dalej - na Pałac i Park w Wilanowie. Autorzy projektu to architekci z pracowni Hermanowicz Rzewski Architekci s.j.
Niektóre mieszkania na parterze zostały wyróżnione ogródkami. Apartamenty na II i III piętrze, usytuowane od strony Placu Miejskiego, mają przeszklone ściany dające poczucie ogromnej przestrzeni i pozwalające cieszyć się widokiem na przestronny plac, na którym nigdy nie wyrośnie kolejny budynek - dzisiaj w Warszawie to prawdziwy rarytas.
Materiały użyte przy wykonaniu elewacji to szkło, stal, kamień naturalny. Bryła budynku tworzy kameralny wewnętrzny dziedziniec z dekoracyjnym układem zieleni, ławkami oraz placem zabaw dla dzieci.

16 maja w godzinach 10:00-15:00 deweloper Polnord Warszawa - Wilanów I zaprasza na Dzień Otwarty na terenie swojej inwestycji w Miasteczku Wilanów przy ul. Kazachskiej. W trakcie imprezy będzie można zwiedzić inwestycję, bezpłatnie skonsultować się z architektem wnętrz, a także poradzić dyżurującego doradcy kredytowego.
Deweloper zaprezentuje również apartament pokazowy, w którym potencjalni klienci będą mieli okazję zapoznać się z układem przykładowego mieszkania, zainspirować się urządzeniem wnętrz.

Inwestycja jest już w finalnej fazie realizacji -oddanie budynku do użytku planowane jest na koniec czerwca.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej