Koral w Poznaniu

2009-09-29 17:43
Koral w Poznaniu
Autor: ARW IMAGE Public Relations Budynek o koralowym kolorze powstanie w Poznaniu, w dzielnicy Dębiec

U zbiegu ulic Czeremchowej i Grabowej powstanie 5-kondygnacyjny budynek mieszkalny – Koral. Jego inwestorem jest firma Family House. Deweloper dopełnia obecnie wszystkich formalności związanych z nową inwestycją, aby jak najszybciej przygotować ofertę handlową.

Planowany projekt poznańskiej spółki powstanie w obrębie dzielnicy Dębiec, w południowej części Poznania. Deweloper ogrodził już plac budowy i gromadzi wszystkie potrzebne pozwolenia.

- Dokładamy starań aby jeszcze w tym roku rozpocząć sprzedaż mieszkań - mówi Izabella Łukomska-Pyżalska, wiceprezes Family House.

Koral to funkcjonalna i nowoczesna kamienica, która będzie się składała z około 130 lokali mieszkalnych. W ofercie znajdą się mieszkania: kawalerki o powierzchni 36 m2, dwupokojowe o metrażu od 40 do 50 m2 oraz trzypokojowe – około 60 m2.
Deweloper przewidział także budowę podziemnej hali garażowej.
Koralowy budynek komponuje się z otoczeniem, jednocześnie nadając mu nowoczesny wygląd. Zaletą inwestycji jest przestronność mieszkań, wysoka estetyka i jakość wykorzystywanych materiałów. W standardzie deweloperskim mieszkania będą posiadały drzwi antywłamaniowe, parapety wewnętrzne marmurowe, zewnętrzne granitowe, instalacje, grzejniki oraz dostęp do telefonu i Internetu.
Termin realizacji inwestycji przewidziany jest na przełom 2010 i 2011 roku. Inwestor zadba również o otoczenie - bezpośrednio przy budynku powstanie plac zabaw.


Dotychczas realizowane przez Family House inwestycje cieszą się zainteresowaniem klientów między innymi ze względu na oferty cenowe. Również tym razem deweloper nie zawiódł i zapowiada, że mieszkanie będzie można kupić już od 4000 zł/m2 netto, co sprawia, że będzie to jedna z najtańszych ofert na rynku pierwotnym w Poznaniu.

Czytaj więcej