Kamień węgielny pod osiedle Aleja Krakowska

2010-06-25 15:54
Kamień węgielny pod osiedle Aleja Krakowska
Autor: Dolcan

Stołeczny deweloper Dolcan ujawnił szczegóły rozbudowy dalszych etapów swojej najnowszej inwestycji - Aleja Krakowska. Docelowo, realizacja osiedla ma składać się z czterech etapów. W ich ramach powstanie kompleks, który będzie posiadał ponad 1000 mieszkań. Deweloper szacuje, że zakończenie ostatniego z etapów będzie miało miejsce w drugim kwartale 2015 roku.

23 czerwca br., deweloper wmurował kamień węgielny na terenie inwestycji. Doszło do uroczystego podpisania aktu erekcyjnego, a zatem budowa została oficjalnie rozpoczęta. W pierwszym etapie powstanie 350 lokali, a przewidywany termin jego oddania przypada na koniec czerwca 2012 r. Cena za metr kwadratowy mieszkania, zaczyna się od 7250 zł. Osiedle umiejscowione będzie w warszawskiej dzielnicy Włochy, przy Al. Krakowskiej 291. W najbliższej okolicy znajduje się sporo zielonych terenów, ze szczególnym wskazaniem na Park Szczęśliwicki. Dodatkowo, do dyspozycji mieszkańców będą dostępne rozlokowane blisko osiedla centra handlowe.

- Patrząc na inwestycję przez pryzmat całego projektu, jest to prawdopodobnie nasza największa realizacja. Jesteśmy zadowoleni z faktu, że oficjalnie rozpoczęto prace nad budową osiedla. Z niezwykłą uwagą będziemy nadzorować ich przebieg. - mówi Michał Szarow, Specjalista d/s przygotowania i realizacji inwestycji Dolcan.

Kamień węgielny pod osiedle Aleja Krakowska
Autor: Dolcan Podpisanie Aktu erekcyjnego przez przedstawicieli firmy Dolcan
Kamień węgielny pod osiedle Aleja Krakowska
Autor: Dolcan Docelowo, realizacja osiedla ma składać się z czterech etapów. W ich ramach powstanie kompleks, który będzie posiadał ponad 1000 mieszkań.

- W przypadku tak prestiżowej i ważnej dla nas inwestycji, zdecydowaliśmy się na jej realizację we współpracy z naszym wieloletnim partnerem, firmą Strabag. Kooperacja z międzynarodowym koncernem o ogromnym doświadczeniu i wiedzy związanej z branżą, jest zarówno dla nas, jak i dla przyszłych mieszkańców gwarancją, że Aleja Krakowska będzie się charakteryzować niezwykle wysoką jakością wykonania - mówi Rafał Stawski, z-ca Dyrektora ds. inwestycji Dolcan.

Koncepcja wizualna pierwszego i drugiego etapu inwestycji została przygotowana przez renomowaną pracownię architektoniczną AGK architekci.

Osiedle Aleja Krakowska - mapka Warszawy, Dolcan
Autor: Dolcan Osiedle Aleja Krakowska, lokalizacja
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej