Kameralny apartamentowiec Willa Krasicki. Nowe mieszkania na Mokotowie

2013-05-15 13:42
Apartamentowiec Willa Krasicki. Nowe mieszkania na Mokotowie
Autor: Kostrzewa PR Apartamentowiec Willa Krasicki

Na Starym Mokotowie powstał kameralny apartamentowiec Willa Krasicki. Nowe apartamenty w Warszawie zlokalizowane są przy ul. Krasickiego 10. Inwestycja wpisuje się historyczną zabudowę tej części miasta. W apartamentowcu Willa Krasicki znajduje się 7 apartamentów.  

Willa Krasicki. Apartamenty na Mokotowie

Kameralny apartamentowiec Willa Krasicki powstał na warszawskim Mokotowie przy ulicy Krasickiego 10. W trzykondygnacyjnym budynku znajduje się 7 apartamentów o metrażach od 70 do 300 mkw. Do dyspozycji mieszkańców jest podziemny garaż na 14 miejsc parkingowych, a także komórki lokatorskie. Przy budynku zaplanowano ogród.

Inwestycja wkomponowana jest w zabudowę historycznej częśći Starego Mokotowa. Projekt apartamentowca Willa Krasicki przygotowali architekci z pracowni Jasiński Kruszewski Architekci. Do realizacji inwestycji użyto takich materiałów jak – kamień, stal, marmur i drewno. Budynek apartamentowca to zwarta prostopadłościenna bryła z prostokątnymi otworami o regularnym układzie. Jednorodna, spójna struktura zewnętrzna daje wyraźny kontrast do miękko wykreślonej, białej klatki schodowej będącej wewnętrznym trzonem budynku. Klatka schodowa oświetlona jest bezpośrednim światłem słonecznym świetlika wrysowanego w geometrię wewnętrznej przestrzeni wspólnej.

Za realizację nowych apartamentów w Warszawie odpowiedzialna jest spółka Willa Krasicki 2.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej