Inwestycje w Poznaniu: Mieszkania w pobliżu Malty

2010-06-17 15:59
Inwestycje w Poznaniu: Mieszkania w pobliżu Malty - Rataje Inflancka
Autor: ARW IMAGE PR Rataje Inflancka to projekt UWI Inwestycje S.A., który charakteryzuje się funkcjonalnością, wygodą i jednocześnie wysokim poziomem architektury.

UWI Inwestycje SA rozpoczęło sprzedaż mieszkań w kompleksie Rataje Inflancka zlokalizowanym na obrzeżach Rataj w sąsiedztwie jeziora Malta. Inwestycja składa się z jedno-, dwu- i trzypokojowych mieszkań.

Najnowszy projekt poznańskiego dewelopera składa się z trzech budynków, połączonych wspólną halą garażową. W całym kompleksie powstaną 184 mieszkania o powierzchni od 29 m2 do 70 m2, do których dołączone będą obszerne tarasy. Termin rozpoczęcia prac budowlanych przewidziano na lipiec 2010 r., natomiast pierwsi mieszkańcy będą mogli wprowadzić się na początku 2012 r.

- Budowa Rataje Inflancka odbędzie się w trzech etapach. W pierwszej kolejności zostanie oddanych 56 mieszkań w budynku A. Natomiast na pozostałe lokale będzie trzeba poczekać do końca 2012 roku. Już na marcowych targach nieruchomości, kiedy po raz pierwszy zaprezentowaliśmy projekt, spotkaliśmy się z dużym zainteresowaniem. Dlatego wiele osób czekało tylko na moment, kiedy uruchomimy sprzedaż. - mówi Jacek Cenkiel, Prezes Zarządu UWI Inwestycje S.A.

Układ mieszkań został zaprojektowany w taki sposób, aby spełniał oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Deweloper przywiązał dużą wagę do standardu wykończenia. Spółka w swoim projekcie nie zapomniała także o infrastrukturze. Otoczenie kompleksu będzie starannie zagospodarowane. Wg informacji dewelopera tereny zielony będą stanowić aż 60% całkowitego obszaru. Ponadto cały teren inwestycji będzie monitorowany, dzięki czemu mieszkańcy będą mogli czuć się bezpiecznie.

ZOBACZ KONIECZNIE: Więcej artykułów o inwestycjach mieszkaniowych w Polsce.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej