Inwestycja mieszkaniowa SGI Komfort

2007-07-09 17:53

Rozpoczęła się realizacja nowej inwestycji SGI Komfort, dewelopera należącego do Grupy Kapitałowej Komfort S.A. Obiekt mieszkalny powstanie przy ulicy Bartyckiej w Warszawie.

Mieszkania zlokalizowane zostaną na Dolnym Mokotowie, najpopularniejszej dzielnicy na rynku nieruchomości Warszawy. Wartość rynkowa projektu szacowana jest na blisko 50 mln zł. Zgodnie z planem powstać ma około 6000 mkw powierzchni mieszkaniowej. Budowa rozpocznie się w ostatnim kwartale 2007 roku.
Mieszkania powstają na terenie liczącym 6100 mkw powierzchni. Wybudowany zostanie tam czterokondygnacyjny budynek liczący około 100 lokali. Deweloper kładzie szczególny nacisk na dbałość o detale i wykorzystanie w projekcie wysokiej jakości materiałów.
Inwestor ogłosił obecnie konkurs na projekt budynku. Biuro architektoniczne wyłonione zostanie do końca lipca 2007 roku. Budynek wyposażony będzie w cichobieżne windy, przyciski antypadowe i podziemne garaże z miejscem dla około 150 pojazdów. Projekt uwzględnić ma także aranżację zieleni. Przestrzeń wokół obiektu wzbogacą plac zabaw i klub fitness.
Atrakcyjność budynku podnosi lokalizacja. Obiekt powstanie bowiem w pobliżu Łazienek Królewskich, Zamku Ujazdowskiego oraz warszawskiej Agrykoli. Bliskie sąsiedztwo Wisłostrady umożliwi mieszkańcom szybki dojazd do Centrum.
Deweloper prowadzi obecnie dziesięć projektów na terenie kraju o łącznej wartości ponad 400 mln zł. SGI Komfort buduje obiekty mieszkaniowe, usługowe i biurowe. Firma działa na rynku nieruchomości od 2002 r.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej