Inwestycja mieszkaniowa SGI Komfort

2007-07-09 17:53

Rozpoczęła się realizacja nowej inwestycji SGI Komfort, dewelopera należącego do Grupy Kapitałowej Komfort S.A. Obiekt mieszkalny powstanie przy ulicy Bartyckiej w Warszawie.

Mieszkania zlokalizowane zostaną na Dolnym Mokotowie, najpopularniejszej dzielnicy na rynku nieruchomości Warszawy. Wartość rynkowa projektu szacowana jest na blisko 50 mln zł. Zgodnie z planem powstać ma około 6000 mkw powierzchni mieszkaniowej. Budowa rozpocznie się w ostatnim kwartale 2007 roku.
Mieszkania powstają na terenie liczącym 6100 mkw powierzchni. Wybudowany zostanie tam czterokondygnacyjny budynek liczący około 100 lokali. Deweloper kładzie szczególny nacisk na dbałość o detale i wykorzystanie w projekcie wysokiej jakości materiałów.
Inwestor ogłosił obecnie konkurs na projekt budynku. Biuro architektoniczne wyłonione zostanie do końca lipca 2007 roku. Budynek wyposażony będzie w cichobieżne windy, przyciski antypadowe i podziemne garaże z miejscem dla około 150 pojazdów. Projekt uwzględnić ma także aranżację zieleni. Przestrzeń wokół obiektu wzbogacą plac zabaw i klub fitness.
Atrakcyjność budynku podnosi lokalizacja. Obiekt powstanie bowiem w pobliżu Łazienek Królewskich, Zamku Ujazdowskiego oraz warszawskiej Agrykoli. Bliskie sąsiedztwo Wisłostrady umożliwi mieszkańcom szybki dojazd do Centrum.
Deweloper prowadzi obecnie dziesięć projektów na terenie kraju o łącznej wartości ponad 400 mln zł. SGI Komfort buduje obiekty mieszkaniowe, usługowe i biurowe. Firma działa na rynku nieruchomości od 2002 r.

Czytaj więcej