Inwestycja mieszkaniowa na Kabatach

2007-11-09 14:29

Ogrody Kabackie to nowa inwestycja firmy Bouygues Immobilier, która powstaje na warszawskich Kabatach, u zbiegu ulic Stryjeńskich i Wełnianej.Atutem takiej lokalizacji jest nie tylko bliskość Lasu Kabackiego, ale także dogodne połączenia komunikacyjne z centrum Warszawy (w pobliżu jest stacja metra).

Ogrody Kabackie to niski, czteropiętrowy budynek zaprojektowany na bazię trójkąta. Powstaną w nim 104 mieszkania - od jedno- do pięciopokojowych, o zróżnicowanym metrażu - od 35 do 125 m.kw. Na życzenie klienta mogą być wykończone "pod klucz".
Dla każdego z mieszkań zaprojektowano balkon, loggię lub taras, a dla położonych na parterze - ogródki.
Duże, drewniane okna sprawią, że mieszkania będą jasne.
Niewątpliwą atrakcją będzie zielony ogród, który powstanie na dachu budynku. Na terenie osiedla powstanie także plac zabaw dla dzieci.
Inwestycja będzie ogrodzona i monitorowana.
Ceny mieszkań wahają się od 4800 do 5100 złotych.
Budowa już się rozpoczęła; obecnie trwają prace przygotowawcze. Zakończenie realizacji tej inwestycji zaplanowano na drugi kwartał 2006 roku.


Firma Bouygues Immobilier, francuski deweloper, zatrudnia 840 osób w 21 oddziałach we Francji i 7 na terenie Europy. Buduje kompleksy mieszkaniowe, obiekty handlowo-usługowe i biurowe. Jako pierwsza wśród francuskich deweloperów otrzymała certyfikat ISO 9001. To prestiżowe wyróżnienie przyznano następnie jej filii w Hiszpanii.

 
Polska filia firmy - Bouygues Immobilier Polska sp. z o.o. - 7 czerwca 2004 roku otrzymała Certyfikat Systemu Jakości - ISO 9001:2001 w zakresie: Zarządzanie Projektami - Zakup Nieruchomości, Projektowanie, Budowa i Sprzedaż Mieszkań. Przyznanie certyfikatu zbiegło się w czasie z oddaniem do użytku pierwszego etapu Rezydencji Renoir - inwestycji mieszkaniowej zrealizowanej przez Bouygues Immobilier Polska na warszawskim Ursynowie.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej