Inwestycja mieszkaniowa na Kabatach

2007-11-09 14:29

Ogrody Kabackie to nowa inwestycja firmy Bouygues Immobilier, która powstaje na warszawskich Kabatach, u zbiegu ulic Stryjeńskich i Wełnianej.Atutem takiej lokalizacji jest nie tylko bliskość Lasu Kabackiego, ale także dogodne połączenia komunikacyjne z centrum Warszawy (w pobliżu jest stacja metra).

Ogrody Kabackie to niski, czteropiętrowy budynek zaprojektowany na bazię trójkąta. Powstaną w nim 104 mieszkania - od jedno- do pięciopokojowych, o zróżnicowanym metrażu - od 35 do 125 m.kw. Na życzenie klienta mogą być wykończone "pod klucz".
Dla każdego z mieszkań zaprojektowano balkon, loggię lub taras, a dla położonych na parterze - ogródki.
Duże, drewniane okna sprawią, że mieszkania będą jasne.
Niewątpliwą atrakcją będzie zielony ogród, który powstanie na dachu budynku. Na terenie osiedla powstanie także plac zabaw dla dzieci.
Inwestycja będzie ogrodzona i monitorowana.
Ceny mieszkań wahają się od 4800 do 5100 złotych.
Budowa już się rozpoczęła; obecnie trwają prace przygotowawcze. Zakończenie realizacji tej inwestycji zaplanowano na drugi kwartał 2006 roku.


Firma Bouygues Immobilier, francuski deweloper, zatrudnia 840 osób w 21 oddziałach we Francji i 7 na terenie Europy. Buduje kompleksy mieszkaniowe, obiekty handlowo-usługowe i biurowe. Jako pierwsza wśród francuskich deweloperów otrzymała certyfikat ISO 9001. To prestiżowe wyróżnienie przyznano następnie jej filii w Hiszpanii.

 
Polska filia firmy - Bouygues Immobilier Polska sp. z o.o. - 7 czerwca 2004 roku otrzymała Certyfikat Systemu Jakości - ISO 9001:2001 w zakresie: Zarządzanie Projektami - Zakup Nieruchomości, Projektowanie, Budowa i Sprzedaż Mieszkań. Przyznanie certyfikatu zbiegło się w czasie z oddaniem do użytku pierwszego etapu Rezydencji Renoir - inwestycji mieszkaniowej zrealizowanej przez Bouygues Immobilier Polska na warszawskim Ursynowie.

Czytaj więcej