Pierwszy etap Alpha Park zakończony

2016-09-20 16:41
Alpha Park
Autor: materiał prasowy

RED Real Estate Development otrzymał zgodę na użytkowanie pierwszego budynku osiedla Alpha Park w warszawskim Ursusie. Jednocześnie trwają prace nad realizacją II etapu, który powinien zakończyć się w IV kwartale 2017.

Osiedle Alpha Park powstaje przy ul. Starodęby w Warszawie. W pierwszym 8-kondygnacyjnym budynku powstało 90 mieszkań o powierzchni od 31 do 65 m². Lokale mają balkony o metrażu od 9 do 13 m² lub tarasy o powierzchni do 46 m². W obiekcie zastosowano rozwiązania ekologiczne, tj. zbiorniki na wodę deszczową, panele fotowoltaiczne, wentylację hybrydową, oświetlenie LED.

W drugim etapie wybudowany zostanie również 8-kondygnacyjny budynek, w którym będzie 87 mieszkań, o metrażu od 32 do 80 m². Lokale będą 1-, 2-, 3- lub 4-pokojowe, z przestronnymi balkonami (9 do 14 m²)  lub tarasami (do 44 m²). We wszystkich łazienkach będą okna. Na kondygnacji podziemnej znajdą się parking i komórki lokatorskie. Budynek będzie wyposażony w wentylację hybrydową. Bezpieczeństwo mieszkańców zapewni całodobowa ochrona. Osiedle będzie ogrodzone. Generalnym wykonawcą tego etapu inwestycji jest firma Łucz-Bud.

Inwestycja RED Real Estate Development zaczęła się w 2007 roku od budowy osiedla Alpha. Zrealizowano w niej trzy etapy – w sumie 450 mieszkań. W czerwcu 2014 roku rozpoczęła się budowa osiedla Alpha Park, w którym w trzech budynkach powstanie 270 mieszkań.

Alpha Park
Autor: Alpha Park Osiedle Alpha Park powstaje przy ul. Starodęby w Warszawie
Alpha Park
Autor: Alpha Park Deweloperem inwestycji jest firma RED Real Estate Development

Nazwa inwestycji: Alpha Park
Lokalizacja: ul. Starodęby, Warszawa
Funkcja:  mieszkaniowa
Inwestor: RED Real Estate Development
Generalny wykonawca: Łucz-Bud
Liczba kondygnacji: 8
Ilość mieszkań: 90 (I etap), 87 (II etap)
Rozpoczęcie budowy: kwiecień 2016
Zakończenie budowy: wrzesień 2016 (I etap), IV kwartał 2017 (II etap)

Czytaj więcej