Pierwszy etap Alpha Park zakończony

2016-09-20 16:41
Alpha Park
Autor: materiał prasowy

RED Real Estate Development otrzymał zgodę na użytkowanie pierwszego budynku osiedla Alpha Park w warszawskim Ursusie. Jednocześnie trwają prace nad realizacją II etapu, który powinien zakończyć się w IV kwartale 2017.

Osiedle Alpha Park powstaje przy ul. Starodęby w Warszawie. W pierwszym 8-kondygnacyjnym budynku powstało 90 mieszkań o powierzchni od 31 do 65 m². Lokale mają balkony o metrażu od 9 do 13 m² lub tarasy o powierzchni do 46 m². W obiekcie zastosowano rozwiązania ekologiczne, tj. zbiorniki na wodę deszczową, panele fotowoltaiczne, wentylację hybrydową, oświetlenie LED.

W drugim etapie wybudowany zostanie również 8-kondygnacyjny budynek, w którym będzie 87 mieszkań, o metrażu od 32 do 80 m². Lokale będą 1-, 2-, 3- lub 4-pokojowe, z przestronnymi balkonami (9 do 14 m²)  lub tarasami (do 44 m²). We wszystkich łazienkach będą okna. Na kondygnacji podziemnej znajdą się parking i komórki lokatorskie. Budynek będzie wyposażony w wentylację hybrydową. Bezpieczeństwo mieszkańców zapewni całodobowa ochrona. Osiedle będzie ogrodzone. Generalnym wykonawcą tego etapu inwestycji jest firma Łucz-Bud.

Inwestycja RED Real Estate Development zaczęła się w 2007 roku od budowy osiedla Alpha. Zrealizowano w niej trzy etapy – w sumie 450 mieszkań. W czerwcu 2014 roku rozpoczęła się budowa osiedla Alpha Park, w którym w trzech budynkach powstanie 270 mieszkań.

Alpha Park
Autor: Alpha Park Osiedle Alpha Park powstaje przy ul. Starodęby w Warszawie
Alpha Park
Autor: Alpha Park Deweloperem inwestycji jest firma RED Real Estate Development

Nazwa inwestycji: Alpha Park
Lokalizacja: ul. Starodęby, Warszawa
Funkcja:  mieszkaniowa
Inwestor: RED Real Estate Development
Generalny wykonawca: Łucz-Bud
Liczba kondygnacji: 8
Ilość mieszkań: 90 (I etap), 87 (II etap)
Rozpoczęcie budowy: kwiecień 2016
Zakończenie budowy: wrzesień 2016 (I etap), IV kwartał 2017 (II etap)

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej