Gotowe mieszkania Orco

2009-11-10 12:29
Klonowa Aleja
Autor: Orco Property Group osiedle już gotowe

Orco Property Group powoli kończy już swoje projekty. Na osiedlu Klonowa Aleja (warszawski Targówek) w minioną sobotę odbył się dzień otwarty, natomiast osiedle Feliz Residence (Warszawa-Ochota) zaczyna tętnić życiem. Wprowadzają się już pierwsi mieszkańcy.

Klonowa Aleja mieści się u zbiegu ulic Św. Wincentego i Malborskiej na warszawskim Targówku. Są to trzypiętrowe budynki zaprojektowane z myślą o nowoczesnych mieszkańcach. Całe osiedle składa się z 284 apartamentów i mieszkań położonych wśród cichych alejek obsadzonych klonami. Wszystkie mieszkania posiadają własne zielone ogródki lub balkony i tarasy.

Feliz Residence natomiast zlokalizowane jest na warszawskiej Ochocie, przy ulicy Przy Parku. Te dwa budynki są wyższe, mają 4 kondygnacje i charakter willowy. Mieści się w nich 40 apartamentów. W Feliz Residence zastosowane zostały rozwiązania energooszczędne i proekologiczne, które przyczynią się do ochrony środowiska i znacznego obniżenia kosztów eksploatacji. W obydwu projektach zadbano o najmłodszych mieszkańców, dzieci będą mogły spędzać czas na placach zabaw. Dzień otwarty na osiedlu Feliz Residence odbędzie się jeszcze 21 listopada 2009 r.

Czytaj więcej