Gemini – nowe osiedle

2009-03-18 12:19
Osiedle Gemini
Autor: Ronson Development Group Wizualizacja osiedla Gemini w nocy

Na warszawskim Ursynowie przy al. KEN powstają bliźniacze budynki. Będzie to osiedle Gemini firmy Ronson Development Group. We wrześniu 2010 r. powinien zakończyć się I etap inwestycji.

Osiedle Gemini to budynki wielorodzinne realizowane w dwóch etapach. Pierwszy z nich jest w trakcie, będzie miał 11 kondygnacji naziemnych i 2 podziemne - przeznaczone na garaże. W budynku przewidziane są 152 mieszkania. W drugim etapie powstaną kolejne dwa budynki. Będą miały 11 i 8 kondygnacji naziemnych i również 2 kondygnacje specjalnie na potrzeby garaży podziemnych. Łącznie w nich powstanie 177 mieszkań.
Bryły osiedla wpisują się w charakter tej części Ursynowa. Inwestycja powstaje niedaleko stacji metra Imielin. Duzym atutem nowego osiedla są starannie zaprojektowane wnętrza, których powierzchnie wahają się od 42 m2 do 148 m2.
Projekt architektoniczny Gemini powstał w biurze pracwoni MĄKA.SOJKA.ARCHITEKCI pod koniec 2007 r. Za generalne wykonawstwo inwestycji odpowiedzialna jest firma Hochtief Polska Sp. z o.o.

W Gemini - jak w większości innych osiedli inwestora, zaprojektowano duże drewniane okna, przestronne tarasy, a wielu mieszkaniach także loggie i balkony. Nawiązując do otoczenia, charakteryzującego się rozbudowaną infrastrukturą, również na parterach budynków zaplanowana została duża część handlowo-usługowa. Zadbano o to, aby elewacje budynków i wnętrza części wspólnych wykonane były z wysokiej klasy materiałów budowlanych. W środku osiedla zaplanowano ogólnodostępny teren zielony, na którym pojawi się plac zabaw dla dzieci. Osiedle będzie strzeżone.
Osiedle sąsiadować będzie z nowym, niedawno wybudowanym Urzędem Dzielnicy Urysnów. Taka lokalizacja też jest plusem dla inwestycji mieszkaniowej.

Osiedle Gemini
Autor: Ronson Development Group Odległość od Lasu Kabackiego i licznych ścieżek rowerowych to kolejny plus osiedla Gemini

Budowa Osiedla Gemini w trakcie:

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej