Gant Development buduje osiedle mieszkaniowe w Kobierzycach

2011-08-03 15:31
Osiedle mieszkaniowe Słoneczne Żerniki
Autor: Gant Development Osiedle domów jednorodzinnych Słoneczne Żerniki

Deweloper Gant Development wybuduje osiedle mieszkaniowe w gminie Kobierzyce pod Wrocławiem. Inwestycja jest pierwszym osiedlem domów jednorodzinnych realizowanych przez spółkę.

Gant Development wybuduje swoje pierwsze osiedle domów jednorodzinnych w Kobierzycach pod Wrocławiem. Inwestycja o nazwie Słoneczne Żerniki zakłada wybudowanie 30 domów jednorodzinnych.

 - Osiedle domów jednorodzinnych w Żernikach Małych koło Wrocławia to nasz pierwszy projekt w tym segmencie rynku. Dotychczasowa działalność spółki koncentorwała się na budownictwie wielorodzinnym. Zależalo nam jednak na urozmaiceniu oferty mieszkaniowej. To propozycja dla klientów, któzy cenia sobie spokój i większą przestrzeń, a jednocześnie chcą w mairę szybko dotrzeć doi centrum miasta - komentuje Dariusz Wilk, dyrektor Marketingu i Sprzedaży w Gant Development.

Osiedle mieszkaniowe Słoneczne Żerniki - opis inwestycji

Na osiedlu powstaną dwa typy domów - Karolinka i Kajka. Budynki mieszkalne będa się różniły powierzchnią i położeniem. Każdy z domów jednorodzinnych będzie wyposażony w kuchnię z osobną spiżarnią, dwie osobne łazienki, ( w tym jedna połaczona z sypialnią), przestronne tarasy - jeden wychodzący na ogród od poziomu parteru, natomaist drugi położony będzie na dachu garażu.
Budynki w zależności od typu, będą miały 155 lub 175 m 2 powierzchni użytkowej.
Największymi atutami inwestycji są duże powierzchnie działek − od 690 m2. do 910 m 2, a także garaże dwustanowiskowe o powierzchni ok. 35 m 2, które rozdzielają domy, nadając im charakter domu wolnostojącego.

Domy będą oferowane w kilku wariantach wykończeniowych: wykończenie z zewnątrz, w stanie deweloperskim, opcja „pod klucz” oraz opcja indywidualna.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej