Gant Development buduje osiedle mieszkaniowe w Kobierzycach

2011-08-03 15:31
Osiedle mieszkaniowe Słoneczne Żerniki
Autor: Gant Development Osiedle domów jednorodzinnych Słoneczne Żerniki

Deweloper Gant Development wybuduje osiedle mieszkaniowe w gminie Kobierzyce pod Wrocławiem. Inwestycja jest pierwszym osiedlem domów jednorodzinnych realizowanych przez spółkę.

Gant Development wybuduje swoje pierwsze osiedle domów jednorodzinnych w Kobierzycach pod Wrocławiem. Inwestycja o nazwie Słoneczne Żerniki zakłada wybudowanie 30 domów jednorodzinnych.

 - Osiedle domów jednorodzinnych w Żernikach Małych koło Wrocławia to nasz pierwszy projekt w tym segmencie rynku. Dotychczasowa działalność spółki koncentorwała się na budownictwie wielorodzinnym. Zależalo nam jednak na urozmaiceniu oferty mieszkaniowej. To propozycja dla klientów, któzy cenia sobie spokój i większą przestrzeń, a jednocześnie chcą w mairę szybko dotrzeć doi centrum miasta - komentuje Dariusz Wilk, dyrektor Marketingu i Sprzedaży w Gant Development.

Osiedle mieszkaniowe Słoneczne Żerniki - opis inwestycji

Na osiedlu powstaną dwa typy domów - Karolinka i Kajka. Budynki mieszkalne będa się różniły powierzchnią i położeniem. Każdy z domów jednorodzinnych będzie wyposażony w kuchnię z osobną spiżarnią, dwie osobne łazienki, ( w tym jedna połaczona z sypialnią), przestronne tarasy - jeden wychodzący na ogród od poziomu parteru, natomaist drugi położony będzie na dachu garażu.
Budynki w zależności od typu, będą miały 155 lub 175 m 2 powierzchni użytkowej.
Największymi atutami inwestycji są duże powierzchnie działek − od 690 m2. do 910 m 2, a także garaże dwustanowiskowe o powierzchni ok. 35 m 2, które rozdzielają domy, nadając im charakter domu wolnostojącego.

Domy będą oferowane w kilku wariantach wykończeniowych: wykończenie z zewnątrz, w stanie deweloperskim, opcja „pod klucz” oraz opcja indywidualna.

Nasi Partnerzy polecają
Czytaj więcej