Galileo - osiedle nad Wartą

2007-05-17 17:54
Galileo
Autor: brak danych

Galileo będzie pierwszą inwestycją firmy Ronson Development poza rynkiem warszawskim, na którym dotychczas inwestował deweloper. Apartamenty powstaną w Poznaniu, na działce położonej przy ul. Kazimierza Wielkiego.

W skład kompleksu Galileo wejdzie pięć pięciopiętrowych budynków, w których w sumie znajdzie się 226 lokali oraz podziemny garaż. Deweloper proponuje mieszkania dwu-, trzy- i czteropokojowe o powierzchni od 46 do 109 mkw. Wszystkie mieszkania zostaną wyposażone w duże drewniane okna - wizytówkę dewelopera. W lokalach znajdujących się od pierwszego do czwartego piętra zaprojektowano duże balkony, na najwyższych piętrach znajdą się tarasy, natomiast do mieszkań na parterze przynależą ogródki o powierzchni od 13,5 do 158 mkw. Projekt osiedla wykonała pracownia Mierzejewski, Kasprzycki MK z Warszawy, natomiast generalnym wykonawcą została firma Mitex S.A.

Osiedle będzie ogrodzone i monitorowane. Przy bramie wjazdowej znajdzie się portiernia, a wszystkie mieszkania zostaną wyposażone w antywłamaniowe drzwi. Od ulicy Kazimierza Wielkiego, na parterze, zaprojektowano lokale usługowe, w tym klub fitness. Na terenie osiedla znajdzie się ogród z ławkami i plac zabaw dla dzieci. Zakończenie inwestycji przewidziano na czwarty kwartał 2008 r. Lokale zostaną oddane w standardzie warszawskim, tj. bez białego montażu, podłóg i drzwi wewnętrznych.

Czytaj więcej