Galileo - osiedle nad Wartą

2007-05-17 17:54
Galileo
Autor: brak danych

Galileo będzie pierwszą inwestycją firmy Ronson Development poza rynkiem warszawskim, na którym dotychczas inwestował deweloper. Apartamenty powstaną w Poznaniu, na działce położonej przy ul. Kazimierza Wielkiego.

W skład kompleksu Galileo wejdzie pięć pięciopiętrowych budynków, w których w sumie znajdzie się 226 lokali oraz podziemny garaż. Deweloper proponuje mieszkania dwu-, trzy- i czteropokojowe o powierzchni od 46 do 109 mkw. Wszystkie mieszkania zostaną wyposażone w duże drewniane okna - wizytówkę dewelopera. W lokalach znajdujących się od pierwszego do czwartego piętra zaprojektowano duże balkony, na najwyższych piętrach znajdą się tarasy, natomiast do mieszkań na parterze przynależą ogródki o powierzchni od 13,5 do 158 mkw. Projekt osiedla wykonała pracownia Mierzejewski, Kasprzycki MK z Warszawy, natomiast generalnym wykonawcą została firma Mitex S.A.

Osiedle będzie ogrodzone i monitorowane. Przy bramie wjazdowej znajdzie się portiernia, a wszystkie mieszkania zostaną wyposażone w antywłamaniowe drzwi. Od ulicy Kazimierza Wielkiego, na parterze, zaprojektowano lokale usługowe, w tym klub fitness. Na terenie osiedla znajdzie się ogród z ławkami i plac zabaw dla dzieci. Zakończenie inwestycji przewidziano na czwarty kwartał 2008 r. Lokale zostaną oddane w standardzie warszawskim, tj. bez białego montażu, podłóg i drzwi wewnętrznych.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej