Feliz Residence ma pozwolenie na użytkowanie

2009-10-13 11:12
Feliz Residence
Autor: Headlines Porter Novelli

Deweloper Orco Property Group otrzymał pozwolenie na użytkowanie dla jednej ze swoich inwestycji – osiedla Feliz Residence. Kompleks powstał na warszawskiej Ochocie, przy ulicy Przy Parku 22.

Łącznie w dwóch czterokondygnacyjnych budynkach znajduje się 40 apartamentów. Na ostatnich piętrach zlokalizowane zostały penthousy.

W każdym lokalu znajduje się stylowy kominek oraz HMS (Home Managment System – inteligentny system do sterowania ogrzewaniem, oświetleniem oraz roletami przeciwsłonecznymi). Części wspólne budynków, nawiązują do architektury lat 30-tych XX wieku przywołując elegancję dawnych kamienic. Osiedle charakteryzuje się niską zabudową i starannie zaprojektowaną przestrzenią wokół budynków – prywatnymi ogródkami, pnączami na elewacjach, wewnętrznym dziedzińcem z placem zabaw dla dzieci.

- Feliz Residence to naprawdę bardzo dobra inwestycja, kusimy nie tylko doskonałą lokalizacją, stylową zabudową osiedla i atrakcyjną ceną mieszkań, ale przede wszystkim lokalami dostępnymi od zaraz. W ostatnim miesiącu zakończyliśmy budowę osiedla zgodnie z harmonogramem i witamy pierwszych mieszkańców - mówi Alicja Kościesza, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży Orco Property Group.

Feliz Residence
Autor: Headlines Porter Novelli

Przy realizacji osiedla Feliz Residence zastosowano innowacyjne rozwiązania energooszczędne i proekologiczne, przyczyniające się zarówno do ochrony środowiska jak i znacznego obniżenia kosztów eksploatacji. Nowinki technologiczne polegające m.in. na wykorzystaniu wody deszczowej do spłukiwania toalet oraz do użytku w pomieszczeniach gospodarczych, układy solarne, podwyższona izolacyjność ścian i dachów, systemy inteligentnego zarządzania oświetleniem wpływają znacząco na zmniejszenie zużycia energii. Dodatkowymi atutami są rolety przeciwsłoneczne, ogrzewanie kanałowe w podłodze i kolorowe wideodomofony wyposażone w kamery diodowe.

W sprzedaży pozostają 2-pokojowe wykończone mieszkania z ogródkami oraz rodzinne apartamenty z 2-3 sypialniami z widokiem na Górkę Szczęśliwcką i ogródkami nawet do 128 mkw.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej