FB Antczak buduje w Koninie

2016-06-29 15:01
FB Antaczak Konin
Autor: FB Antczak Zakończenie inwestycji FB Antczak planowane jest na II kwartał 2017

W centrum Konina blisko ratusza rozpoczęła się budowa inwestycji mieszkaniowej FB Antczak. Zakończenie prac planowane jest na II kwartał 2017.

Inwestycja powstaje w rejonie ulic Śliskiej, Wodnej i Grunwaldzkiej. W budynku będą 24 lokale o metrażach od 30 do 104 m². Większość lokali będzie miało balkony lub tarasy.

Dotychczas na placu budowy, przeprowadzono rozbiórkę istniejących obiektów i uporządkowano teren pod dalsze działania. Fundamenty budynku powinny być gotowe już na początku lipca.

Kamienica usytuowana będzie w pobliżu placów Wolności i Zamkowego, a także w bliskim sąsiedztwie ważnych budynków administracyjnych. Ze względu na położenie architekci dołożyli starań, aby realizowany projekt był spójny z okolicznymi zabudowaniami. Autorem koncepcji architektonicznej jest pracownia Decone z Poznania.

Fb antczak
Autor: FB Antczak Autorem koncepcji architektonicznej jest pracownia Decone z Poznania

Nazwa inwestycji: FB Antczak
Lokalizacja: rejon ulic Śliskiej, Wodnej i Grunwaldzkiej, Konin
Funkcja: mieszkaniowa
Deweloper: FB Antczak
Projektant: Decone
Rozpoczęcie budowy: II kwartał 2016
Zakończenie budowy: II kwartał 2017

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej