Echo Investment rozpoczyna realizację Osiedla Południowego koło Kielc

2011-01-28 10:53
Osiedle Południowe
Autor: Echo Investment SA

Echo Investment rozpoczyna realizację Osiedla Południowego przy ulicy Sukowskiej w Dyminach koło Kielc. Inwestycja prowadzona będzie w trzech etapach.

W pierwszym etapie do sprzedaży przygotowano 29 działek o powierzchni od 761 mkw. do 1639 mkw. pod domy wolno stojące i 40 działek o powierzchni od 329 mkw. do 1018 mkw. pod domy w zabudowie szeregowej. Projekty domów wolnostojących mają powierzchnię użytkową od 162 mkw. do 188 mkw., natomiast domy w zabudowie szeregowej od 149 mkw. do 176 mkw.

- Dyminy to z pewnością jeden z najciekawszych terenów inwestycyjnych. Osiedle zlokalizowane jest w pobliżu lasu, na południowym zboczu wzgórza, z którego roztacza się malowniczy widok. To idealne miejsce dla osób, które chcą mieszkać w otoczeniu przyrody, a jednocześnie mieć łatwy dostęp do miejskich atrakcji - mówi Marlena Romańska, Manager ds. Sprzedaży Echo Investment.

Projekt architektoniczny został opracowany w biurze StoMM Architektura. - Poruszony pięknem przyrody, bliskością lasu, a przede wszystkim niezwykle przestrzennym widokiem zdecydowałem, że owe aspekty staną się podstawą układu urbanistycznego osiedla. Te założenia zdecydowały również o kształtowaniu przestrzeni publicznej w tym miejscu, formowaniu bryły i funkcji domów - mówi architekt Maciej Stoczkiewicz.

Osiedle Południowe
Autor: Echo Investment SA

Osiedle będzie ogrodzone i całodobowo chronione. Przy wjeździe powstanie portiernia, która stanowić będzie współwłasność mieszkańców. Termin zakończenia pierwszego etapu osiedla, który pozwoli na rozpoczęcie budowy domów, planowany jest na IV kwartał 2011 roku.

Ceny pakietów deweloperskich (projekt domu+pozwolenie+działka) oferowanych w pierwszym etapie wahają się od 159 do 225 zł brutto za metr kwadratowy działki. Różnice cenowe wynikają z wielkości i lokalizacji działek.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej