Drugi etap budowy osiedla Atrium Pruszków

2010-02-16 10:11
Osiedle Atrium
Autor: PRS/Andrzej Multanowski

Firma Jankowski Pulchny rozpoczyna budowę II etapu pruszkowskiej inwestycji Atrium. Właśnie uprawomocniło się pozwolenie na budowę. Deweloper planuje zakończenie inwestycji do 2011 roku.

Drugi etap osiedla Atrium powstanie w centrum podwarszawskiego Pruszkowa przy ul. Bolesława Prusa. W 2009 r. został zrealizowany I etap inwestycji obejmujący pierwszy budynek z ponad 100 mieszkaniami. Aktualnie deweloper rozpoczyna budowę drugiej fazy z 56 mieszkaniami.

W osiedlu znajdą się mieszkania o zróżnicowanych metrażach - od 34 do 99 mkw. Lokale na parterze będą miały dostęp do zielonych tarasów, a pozostałe wyposażone zostaną w duże balkony. Deweloper oferuje możliwość wykończenia pod klucz w dwóch standardach: Blues i Jazz. Osiedle jest ogrodzone i strzeżone, posiada plac zabaw dla dzieci.

Inwestycja jest prowadzona przez specjalnie do tego powołaną spółkę celową: Jankowski Pulchny Budownictwo Mieszkaniowe Sp. z o.o. - Inwestycja Pruszkowska Spółka Komandytowa, której współzałożycielami są spółki: Kiljańczyk Development Spółka z o.o. i Jankowski Pulchny Spółka z o.o.

Firma Jankowski Pulchny Sp. z o.o. powstała w 1998r. Głównym przedmiotem działalności dewelopera jest projektowanie, budowa i sprzedaż mieszkań w małych, kameralnych budynkach wielorodzinnych realizowanych na działkach własnych firmy i zależnych spółek celowych. Firma zajmuje się obsługą inwestycji od momentu zakupu działki do przekazania wybudowanych obiektów mieszkańcom.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej