Cztery Oceany. Ruszyła budowa II etapu inwestycji

2013-03-26 15:01
Cztery Oceany. Osiedle w Gdańsku
Autor: 2mgroup s.c. Na gdańskim Przymorzu powstaje osiedle Cztery Oceany. Nowe mieszkania w Gdańsku będą dostępne w IV kwartale 2014 roku

Rozpoczęła się realizacja II etapu osiedla Cztery Oceany. W ramach inwestycji powstanie budynek mieszkalny, w którym znajdzie się 187 mieszkań. Zakończenie budowy planowane jest na IV kwartał 2014 roku. Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma CFE Polska. Osiedle Cztery Oceany powstaje na gdańskim Przymorzu.

W ramach inwestycji Cztery Oceany powstaną 4 budynki mieszkalne. Każdy z nich nosić będzie nazwę jednego z oceanów. Pierwszy z budynków "Atlantycki" został oddany do użytku w 2012 roku. W ramach II etapu inwestycji, którego realizacja zakończy się w IV kwartale 2014 roku, powstanie drugi budynek o nazwie "Indyjski". W budynku dostępnych będzie 187 mieszkań, w tym lokale typu studio od 25 mkw. i mieszkania o metrażu ponad 100 mkw.

Osiedle Cztery Oceany powstaje na gdańskim Przymorzu, przy ul. Obrońców Wybrzeża. To miejsce bardzo dobrze skomunikowane z pozostałymi dzielnicami miasta, blisko morza i terenów rekreacyjnych, w sąsiedztwie osiedla znajdują się centra handlowe, szkoły i ośrodki zdrowia. Całość inwestycji ma być gotowa do końca 2018 roku.

Cztery Oceany to inwestycja realizowana przez belgijskiego dewelopera – spółkę BPI. Wykonawcą II etapu osiedla w Gdańsku jest firma CFE Polska.

Czytaj więcej