Cztery Oceany. Ruszyła budowa II etapu inwestycji

2013-03-26 15:01
Cztery Oceany. Osiedle w Gdańsku
Autor: 2mgroup s.c. Na gdańskim Przymorzu powstaje osiedle Cztery Oceany. Nowe mieszkania w Gdańsku będą dostępne w IV kwartale 2014 roku

Rozpoczęła się realizacja II etapu osiedla Cztery Oceany. W ramach inwestycji powstanie budynek mieszkalny, w którym znajdzie się 187 mieszkań. Zakończenie budowy planowane jest na IV kwartał 2014 roku. Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma CFE Polska. Osiedle Cztery Oceany powstaje na gdańskim Przymorzu.

W ramach inwestycji Cztery Oceany powstaną 4 budynki mieszkalne. Każdy z nich nosić będzie nazwę jednego z oceanów. Pierwszy z budynków "Atlantycki" został oddany do użytku w 2012 roku. W ramach II etapu inwestycji, którego realizacja zakończy się w IV kwartale 2014 roku, powstanie drugi budynek o nazwie "Indyjski". W budynku dostępnych będzie 187 mieszkań, w tym lokale typu studio od 25 mkw. i mieszkania o metrażu ponad 100 mkw.

Osiedle Cztery Oceany powstaje na gdańskim Przymorzu, przy ul. Obrońców Wybrzeża. To miejsce bardzo dobrze skomunikowane z pozostałymi dzielnicami miasta, blisko morza i terenów rekreacyjnych, w sąsiedztwie osiedla znajdują się centra handlowe, szkoły i ośrodki zdrowia. Całość inwestycji ma być gotowa do końca 2018 roku.

Cztery Oceany to inwestycja realizowana przez belgijskiego dewelopera – spółkę BPI. Wykonawcą II etapu osiedla w Gdańsku jest firma CFE Polska.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej