Capital Art Apartments

2009-12-15 16:42
Capital Art Apartments sp. z o.o.
Autor: Capital Art Apartments sp. z o.o.

Capital Art Apartments to nowoczesne osiedle powstające na warszawskiej Woli, kilkaset metrów od Śródmieścia, przy cichej i spokojnej ulicy Giełdowej. W IV kw. 2008 r. został oddany do użytkowania pierwszy budynek inwestycji. Na przełomie 2009 i 2010 r. zakończy się budowa dwóch budynków II etapu inwestycji: 7 i 17-piętrowego.

W pięciu budynkach powstają mieszkania o zróżnicowanym metrażu - od 30-metrowych kawalerek po160-metrowe apartamenty. Większość mieszkań ma funkcjonalne balkony, a na ostatnich kondygnacjach zaprojektowano tarasy, skąd rozciąga się widok na panoramę Warszawy. Osiedle będzie strzeżone i ogrodzone, a także wyposażone w system monitoringu, który stworzy mieszkańcom poczucie prywatności i bezpieczeństwa. Pomiędzy budynkami na terenie całej działki powstaną wewnętrzne dziedzińce z licznymi alejkami i terenami zielonymi. Z myślą o najmłodszych mieszkańcach osiedla przewidziano również place zabaw. Capital Art Apartments będzie także w pełni dostępny dla osób niepełnosprawnych. W każdym z etapów zaprojektowano podziemne garaże z miejscami postojowymi i komórkami lokatorskimi.

Capital Art Apartments

  • Inwestor: Atlas Estates
  • lokalizacja: ul. Giełdowa 4, Waszawa
  • projekt inwestycji powstał: 2005/2006
  • termin oddania do użytku: 2008
  • powierzchnia użytkowa: 12 330 m2
  • powierzchnia całkowita:  27 666 m2
  • kubatura: 57 354 m3
  • firmy uczestniczące w realizacji obiektu:

- projekt architektoniczny: Studio Projektowe Archiplan Ewa Widera
- generalny wykonawca: Eiffage Budownictwo Mitex

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej