Botanica Residence. Inwestycja DOM.Developer w centrum Wrocławia

2013-01-29 18:14
Botanica Residence. Mieszkania we Wrocławiu
Autor: DOM.developer Botanica Residence powstaje u zbiegu ulicy Sienkiewicza i Matejki we Wrocławiu

We Wrocławiu trwa realizacja inwestycji Botanica Residence. W obiekcie dostępne będą zarówno mieszkania i apartamenty, jak i lokale biurowe i usługowe. Za realizację inwestycji odpowiedzialna jest spółka DOM.Developer.  Zakończenie budowy planowane jest na ostatni kwartał 2013 roku.

Botanica Residence, nowa inwestycja DOM.Develepor realizowana we Wrocławiu, to przykład obiektu wielofunkcyjnego, który łączy w sobie funkcję mieszkaniową i biurową. Inwestycja powstaje u zbiegu ulic Sienkiewicza i Matejki, w bliskiej odległości od wrocławskiego Rynku, w bezpośrednim sąsiedztwie wrocławskiego Ogrodu Botanicznego.

W 6-piętrowym budynku dostępnych będzie 100 mieszkań i apartamentów o powierzchni od 28 do ponad 150 mkw. Do dyspozycji mieszkańców będzie wewnętrzny, zamknięty dziedziniec, a także parking podziemny. Na pierwszej, drugiej i trzeciej kondygnacji znajdą się biura o łącznej powierzchni 2,5 tys. mkw., zaprojektowane tak, aby możliwa była aranżacja typu open space. Deweloper kłądzie nacisk na wysoką jakość wykończenia inwestycji. Mieszkania we Wrocławiu będą wyposażone w indywidualne systemy klimatyzacyjne, panoramiczne okna, które gwarantują naturalne doświetlenie, z kolei przeszklona fasada budynku, tłumiąca hałas miejski, będzie pełniła funkcję izolacji termicznej i akustycznej.

Projekt architektoniczy Botanica Residence przygotowało biuro Dziewoński & Łukaszewicz Architekci. Generalnym wykonawcą jest spółka Awbud. Budowa inwestycji rozpoczęła się w 2011 roku. Planowane zakończenie realizacji przypada na ostatni kwartał 2013 roku.

Botanica Residence. Mieszkania we Wrocławiu
Autor: DOM.developer Botanica Residence, inwestycja Dom.Developer we Wrocławiu
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej