Botanica Residence. Inwestycja DOM.Developer w centrum Wrocławia

2013-01-29 18:14
Botanica Residence. Mieszkania we Wrocławiu
Autor: DOM.developer Botanica Residence powstaje u zbiegu ulicy Sienkiewicza i Matejki we Wrocławiu

We Wrocławiu trwa realizacja inwestycji Botanica Residence. W obiekcie dostępne będą zarówno mieszkania i apartamenty, jak i lokale biurowe i usługowe. Za realizację inwestycji odpowiedzialna jest spółka DOM.Developer.  Zakończenie budowy planowane jest na ostatni kwartał 2013 roku.

Botanica Residence, nowa inwestycja DOM.Develepor realizowana we Wrocławiu, to przykład obiektu wielofunkcyjnego, który łączy w sobie funkcję mieszkaniową i biurową. Inwestycja powstaje u zbiegu ulic Sienkiewicza i Matejki, w bliskiej odległości od wrocławskiego Rynku, w bezpośrednim sąsiedztwie wrocławskiego Ogrodu Botanicznego.

W 6-piętrowym budynku dostępnych będzie 100 mieszkań i apartamentów o powierzchni od 28 do ponad 150 mkw. Do dyspozycji mieszkańców będzie wewnętrzny, zamknięty dziedziniec, a także parking podziemny. Na pierwszej, drugiej i trzeciej kondygnacji znajdą się biura o łącznej powierzchni 2,5 tys. mkw., zaprojektowane tak, aby możliwa była aranżacja typu open space. Deweloper kłądzie nacisk na wysoką jakość wykończenia inwestycji. Mieszkania we Wrocławiu będą wyposażone w indywidualne systemy klimatyzacyjne, panoramiczne okna, które gwarantują naturalne doświetlenie, z kolei przeszklona fasada budynku, tłumiąca hałas miejski, będzie pełniła funkcję izolacji termicznej i akustycznej.

Projekt architektoniczy Botanica Residence przygotowało biuro Dziewoński & Łukaszewicz Architekci. Generalnym wykonawcą jest spółka Awbud. Budowa inwestycji rozpoczęła się w 2011 roku. Planowane zakończenie realizacji przypada na ostatni kwartał 2013 roku.

Botanica Residence. Mieszkania we Wrocławiu
Autor: DOM.developer Botanica Residence, inwestycja Dom.Developer we Wrocławiu
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Czytaj więcej