Balustrada Laser i schody Futura - nowości Rintal

2016-09-15 12:05
schody drewniane z balustradą z blachy
Autor: Rintal Polska Model schodów Otto z balustradą Laser wycinaną w trójkąty

Firma Rintal poszerzyła ofertę gotowych schodów wewnętrznych. Wśród nowości są m.in.: balustrada Laser - której wzór wycinany jest laserowo oraz schody Futura ze szklaną balustradą.

Balustrada LASER

Laser to balustrada wykonywana z blachy, z laserowo wycinanym wzorem. Każdy wzór balustrady schodów wewnętrznych jest niepowtarzalny, ponieważ samemu można go zaprojektować. Balustrada wykonana jest blachy grubości 8 mm malowanej proszkowo. Balustradę można zestawić z pochwytem o przekroju 40x40 mm. Montuje się ją do boku stopni schodów lub do czoła stropu.

Schody wewnętrzne Futura

Schody Futura to rodzaj schodów policzkowych o stalowej konstrukcji. Stopnie schodów wykonane są z drewna, do wyboru: dąb, buk, orzech, jesion, drewno egzotyczne, mozaika bukowa (na zdjęciu), ale mogą być również z kratownicy metalowej czy blachy ryflowanej. Na balustradę wybrano szklane tafle szerokości 120 cm. W tym modelu schodów wewnętrznych istnieje możliwość zastosowania podstopnic.

schody Futura szklana balustrada
Autor: Rintal Polska Model schodów Futura ze szklaną balustradą
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej