Asbud buduje na Bielanach

2007-06-04 15:14

Obecna na naszym rynku od 1996 roku izraelska spółka Asbud planuje budowę kolejnego osiedla mieszkaniowego. Osiedle powstanie na warszawskich Bielanach. Firma już zakupiła działkę o powierzchni około 9 tys. m.kw. przy ul. Bogusławskiego (w rejonie ulicy Josepha Conrada).

Jest to już druga inwestycja tej firmy skierowana do klienta tzw. średniego portfela. Pierwszym takim osiedlem jest "Ustronie Wiślane" w Tarchominie (na IV kwartał br. zaplanowano ukończenie pierwszego etapu budowy). Obecnie trwają prace nad przygotowaniem projektu nowego osiedla. Na razie wiadomo, że powstanie tam ok. 300 mieszkań. Budowa ma być prowadzona etapami. Rozpoczęcie realizacji tej inwestycji zaplanowano na jesień 2004 roku, zakończenie pierwszego etapu - na koniec 2005 roku. Spółka Asbud dotychczas specjalizowała się w budowie apartamentów o wysokim i bardzo wysokim standardzie. Wybudowała m.in. apartamenty przy ul. Solariego i Czerniakowskiej w Warszawie, obecnie realizuje budowę osiedli apartamentowych w Józefosławiu (Piaseczno) i Konstancinie.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej