Apartamenty w pruszkowskim parku

2007-05-29 16:46
Park Anielin
Autor: brak danych

W podwarszawskim Pruszkowie, 15 kilometrów od centrum Warszawy, powstaje luksusowa inwestycja - Park Anielin. Budynek stanie przy ulicy Bolesława Prusa, nad jeziorkiem Pruszkowskim, pomiędzy parkami Anielin i Potulickich.

Inwestorem jest Dor Group, autorem projektu - Ryszard Rogala (Studio R), generalnym wykonawcą - koncern Strabag.
Prace rozpoczęły się pod koniec listopada 2004 roku.
W dwuczęściowym budynku, w którym jedna część będzie czteropiętrowa, a druga - dziewięciopiętrowa, powstanie łącznie 78 mieszkań o zróżnicowanym metrażu: od 30 do 177 m.kw. We wszystkich mieszkaniach będą tarasy lub balkony. W każdym mieszkaniu będzie łącze internetowe. Cena za metr kwadratowy waha się od 2 990 do 3 200 złotych brutto, a za miejsce garażowe - 24 000 złotych. W otoczeniu budynków zaplanowano także parking naziemny na 90 samochodów. Budynki będą miały współną część podziemną, w której powstaną sklepy i punkty usługowe. 1 800 m.kw. w tej inwestycji zajmą biura.


Budowa ma się zakończyć wiosną 2006 roku. Inwestor realizuje to przedsięwzięcie ze środków własnych.
Inwestycją Dor Group w Polsce jest m.in. Szucha Residence w Warszawie. Firma ma w planach kolejne inwestycje: Konstancin Residence, biurowiec Wiśniowy Plaza na warszawskiej Ochocie oraz 220-apartamentowy budynek na Bemowie - Nad Jeziorem.

 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej