Apartamenty w pruszkowskim parku

2007-05-29 16:46
Park Anielin
Autor: brak danych

W podwarszawskim Pruszkowie, 15 kilometrów od centrum Warszawy, powstaje luksusowa inwestycja - Park Anielin. Budynek stanie przy ulicy Bolesława Prusa, nad jeziorkiem Pruszkowskim, pomiędzy parkami Anielin i Potulickich.

Inwestorem jest Dor Group, autorem projektu - Ryszard Rogala (Studio R), generalnym wykonawcą - koncern Strabag.
Prace rozpoczęły się pod koniec listopada 2004 roku.
W dwuczęściowym budynku, w którym jedna część będzie czteropiętrowa, a druga - dziewięciopiętrowa, powstanie łącznie 78 mieszkań o zróżnicowanym metrażu: od 30 do 177 m.kw. We wszystkich mieszkaniach będą tarasy lub balkony. W każdym mieszkaniu będzie łącze internetowe. Cena za metr kwadratowy waha się od 2 990 do 3 200 złotych brutto, a za miejsce garażowe - 24 000 złotych. W otoczeniu budynków zaplanowano także parking naziemny na 90 samochodów. Budynki będą miały współną część podziemną, w której powstaną sklepy i punkty usługowe. 1 800 m.kw. w tej inwestycji zajmą biura.


Budowa ma się zakończyć wiosną 2006 roku. Inwestor realizuje to przedsięwzięcie ze środków własnych.
Inwestycją Dor Group w Polsce jest m.in. Szucha Residence w Warszawie. Firma ma w planach kolejne inwestycje: Konstancin Residence, biurowiec Wiśniowy Plaza na warszawskiej Ochocie oraz 220-apartamentowy budynek na Bemowie - Nad Jeziorem.

 

Czytaj więcej