Apartamenty w Karpaczu – Sun & Snow Residence

2016-06-22 16:30
Sun & Snow w Karpaczu
Autor: materiał prasowy Firma deweloperska Sun & Snow we współpracy ze spółką Prefabrykat rozpoczęła realizację projektu apartamentowego w Karpaczu

Firma deweloperska Sun & Snow rozpoczęła budowę apartamentowców w Karpaczu. Generalnym wykonawcą jest spółka Prefabrykat. Oddanie inwestycji do użytkowania planowane jest na II kwartał roku 2017.

Przy ul. Myśliwskiej w Karpaczu powstanie7 trzykondygnacyjnych segmentów połączonych ze sobą w jedną bryłę. Łącznie zaprojektowano w nich 42 apartamenty dwupokojowe z balkonami, tarasami lub ogródkami. W mieszkaniach na drugim piętrze będą antresole, które mogą pełnić funkcję trzeciego pokoju. Miejsca parkingowe znajdą się w garażu podziemnym oraz na zewnątrz budynku.

Architektura budynku utrzymana jest w nowoczesnym góralskim stylu. Elewacja zostanie wykończona ciemnym drewnem oraz kamieniem elewacyjnym.

Za sprzedaż, a następnie zarządzenie i wynajmem apartamentów odpowiada spółka Sun & Snow.

Nazwa inwestycji: Sun & Snow Residence
Lokalizacja: ul. Myśliwska, Karpacz
Funkcja: mieszkaniowa, hotelowa
Inwestor: Sun & Snow
Generalny wykonawca: spółka Prefabrykat
Liczba kondygnacji: 3
Rozpoczęcie budowy: II kwartał 2016
Zakończenie budowy: II kwartał 2017

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej