Apartamenty Nowa Sienna w Poznaniu wyróżnione!

2010-02-17 10:16
Nowa Sienna
Autor: LTM Communications

Magazyn "Villa. Apartamenty i Mieszkania" nagrodził najlepsze inwestycje i deweloperów minionego roku. W kategorii Kryształowe Apartamenty zwyciężył budynek Nowa Sienna – luksusowa inwestycja realizowana w centrum Poznania

Gala wręczenia wyróżnień odbyła się w warszawskim Businessman Institute. Nagrodę Nowej Siennej przyznano za prestiżową lokalizację, wysoki standard wykończenia części wspólnych oraz funkcjonalny układ mieszkań. Jury konkursu uznało projekt za najbardziej luksusową inwestycję 2009 roku w Wielkopolsce.

- Niezwykle cieszy nas ta nagroda. Traktujemy ją jako potwierdzenie naszej maksymalnej dbałości o każdy najmniejszy detal w trakcie realizacji projektu - mówi Marcin Wiśniewski, przedstawiciel spółki Nowa Sienna.

Nowa Sienna to obiekt zlokalizowany w samym sercu historycznej dzielnicy Poznania – na Chwaliszewie, w pobliżu Starego Rynku i poznańskiej Katedry. Z jego okien roztaczają się panoramiczne widoki na malownicze koryto Warty, Starą Gazownię i Ostrów Tumski. Architektura budynku nawiązuje do przedwojennej zabudowy kwartałowej dawnej ulicy Siennej. W trakcie realizacji inwestycji użyto materiałów takich, jak ręcznie formowanej cegły, stali kwasoodpornej, okładziny granitowej, egzotycznego drewna oraz blachy tytanowo-cynkowej.
Inwestor zaplanował też szereg udogodnień dla mieszkańców: podwyższony standard izolacji akustycznej i termicznej, cztery niezależne wejścia do poszczególnych kondygnacji budynku, dostępny z każdej windy garaż podziemny, możliwość zainstalowania klimatyzacji czy też centralny system dostępu do sieci Internet. Bezpieczeństwo w budynku zapewniać będą nowoczesne wideodomofony, drzwi antywłamaniowe, telewizja przemysłowa oraz recepcja.
W pierwszym etapie oddane zostaną 53 mieszkania. Nastąpi to w marcu tego roku. Deweloper planuje już realizację drugiego etapu inwestycji.

Nowa Sienna
Autor: LTM Communications Inwestycja Nowa Sienna został nagrodzony w kategorii Kryształowe Apartamenty
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Czytaj więcej