Apartamenty nad morzem. Nowa inwestycja mieszkaniowa w Mielnie

2011-04-26 11:27
Dune. Apartamenty nad morzem
Autor: Mielno Holding Firmus Group Dune. Apartamenty nad morzem

Mielno Holding - Firmus Group zrealizuje w Mielnie apartamentowiec Dune. Budynek położony będzie bezpośrednio przy samej plaży. Inwestor wybrał już generalnego wykonawcę inwestycji - firmę Budimex. Budowa rozpocznie się w ciągu kilku tygodni. Apartamenty będą gotowe w 2012 r. Projekt apartamentowca Dune powstał w pracowni Mellon Architekci.

Apartamentowiec Dune będzie kompleksem o wysokim standardzie. To jedyna inwestycja w Polsce budowana tak blisko morza – zaledwie kilkanaście kroków od plaży. Budynek zlokalizowany będzie przy nadmorskiej promenadzie. Stanie się punktem zamykającym turystyczny deptak od strony wschodniej.

Zobacz także: Villa Parc: rusza budowa drugiego etapu inwestycji

Zdecydowana większość apartamentów w inwestycji to dwu-, trzy- pokojowe mieszkania o powierzchni ok. 30 – 53 m2. Każdy apartament posiadać będzie taras z widokiem na plażę i morze. Wszystkie apartamenty w momencie odbioru będą gotowe do zamieszkania.

- Oddając inwestycję do użytku wyznaczymy najbardziej prestiżową część Mielna – wyjaśnia plany Stein Christian Knutsen, Prezes Mielno Holding - Firmus Group. Na parterze budynku czynna będzie całoroczna, dostępna dla wszystkich restauracja z dużym tarasem od strony morza. Budynek zlokalizowany jest w spokojnej części Mielna, a jego otoczenie stanowią naturalne wydmy i sosny, nadając inwestycji kameralny, luksusowy charakter - dodaje Stein Christian Knutsen.

Inwestor zawarł umowę z Noble Bankiem na finansowanie projektu Dune. Wartość inwestycji wyniesie 52 mln zł. Za zarządzanie procesem inwestycyjnym odpowiadać będzie międzynarodowa firma Gleeds. Projekt apartamentowca przygotowała pracownia Mellon Architekci, a generalnym wykonawcą została firma Budimex SA. Budowa zakończy się jesienią 2012 r.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej