Apartamenty Bobrowiecka 10 oddane do użytku

2017-06-19 14:47
Apartamentowiec Bobrowiecka 10
Autor: JEMS Architekci Inwestorem Bobrowieckqa 10 jest Alnus Development

Na Mokotowie przy ulicy Bobrowieckej 10 powstała nowa inwestycja mieszkaniowa. Inwestor projektu - Alnus Development - właśnie otrzymał pozwolenie na użytkowanie. Genrealnym wykonawcą była firma Unimax.

Projekt budynku powstał w pracowni Jems Arcitekci. Budowa rozpoczęła się w połowie 2015 roku. Powierzchnia tego 4-piętrowego obiektu wynosi około 8 tys. m². Deweloperem jest spółka celowa Alnus Development, którego głównym inwestorem jest Jerzy Starak.

W budynku powstały 123 apartamenty oraz osiem lokali usługowych na parterze. Na kondygnacji podziemnej znajdują się garaże ze 154 miejscami postojowymi oraz komórki lokatorskie. W otoczeniu budynków powstały dwa wewnętrzne, zielone dziedzińce. Na jednym z nich zaplanowano elementy małej architektury, a centralnym elementem drugiego jest piękne drzewo –  pomnik przyrody Czarna Olsza.

Obiekt realizowany jest w ramach projektu Kompleks Bobrowiecka. W okolicy jest już jeden biurowiec Bobrowiecka 6 i powstaje następny – Bobrowiecka 8.

Apartamenty Bobrowiecka 10
Autor: JEMS Architekci Generalnym wykonawcą jest Przedsiębiorstwo Budowlane Unimax

Nazwa inwestycji: Bobrowiecka 10
Lokalizacja: Warszawa, ul. Bobrowiecka 10
Funkcja: mieszkaniowo-usługowa
Inwestor: Alnus Development
Generalny wykonawca: Przedsiębiorstwo Budowlane Unimax
Projektant: Jems Architekci
Całkowita powierzchnia: 8000 m²
Liczba kondygnacji: 5
Liczba apartamentów: 123
Liczba miejsc postojowych: 154
Rozpoczęcie budowy: sierpień 2015
Zakończenie budowy: czerwiec 2017

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej