150 domów jednorodzinnych w Młochowie

2007-09-05 17:10
Osiedle Młochów
Autor: brak danych

11 różnych projektów domów do wyboru, garaże wolnostojące bądź wkomponowane w bryłę budynku. To opis nowego osiedla domów, które powstaną w Młochowicach, niedaleko podwarszawskiego Nadarzyna.

Lubelski inwestor, firma FS-Holding już rozpoczęła budowę osiedla Belina. Na działkach od 475 do 1011 mkw. powstanie 150 budynków w zabudowie wolnostojącej i bliźniaczej. Obiekty zostaną zlokalizowane w otoczeniu natury na obrzeżu Lasów Młochowskich, w odległości 25 km od Warszawy.

Powierzchnia domów waha się od 144,53 mkw. do 238,38 mkw. Będą to budynki parterowe z poddaszem użytkowym. Do dyspozycji lokatorów oprócz garaży przygotowano także parking naziemny. Cały teren na którym powstanie Belina zostanie ogrodzony. Ponadto dla najmłodszych zostanie wybudowany plac zabaw.
Inwestycję podzielono na dwa etapy. W pierwszym, którego zakończenie przewidziano na I kwartał 2008 roku, powstanie 40 domów.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej