Biurowiec PRIME Corporate Center oddany do użytkowania

2016-05-04 13:39
PRIME Corporate Center
Autor: materiał prasowy

Przy ulicy Grzybowskiej 78 w Warszawie odbyło się oficjalne otwarcie biurowca PRIME Corporate Center. Wyłącznym najemcą budynku jest firma Raiffeisen Polbank. W nowej siedzibie banku będzie pracować około 2100 osób.

Całkowita powierzchnia 23-kondygnacyjnego biurowca PRIME Corporate Center wynosi prawie 20 900 m². Na podziemnych kondygnacjach jest ponad 190 miejsc postojowych.
Oprócz powierzchni biurowej w PRIME Corporate Center jest restauracja, taras z panoramicznym widokiem na Warszawę, wygodny podjazd pod główne wejście oraz parking dla rowerów.

Inwestorem realizacji jest firma Golub GetHouse. Generalnym wykonawcą inwestycji była firma Warbud, która ukończyła budowę w ciągu niespełna dwóch lat. Projekt architektoniczny obiektu przygotowała pracownia Solomon Cordwell Buenz z Chicago we współpracy z firmą Epstein. Budynek wyposażony jest w rozwiązania technologiczne zgodne certyfikacją ekologiczną BREEAM „Bardzo dobry”.

Nazwa inwestycji: PRIME Corporate Center
Adres inwestycji: ul. Grzybowska 78, Warszawa
Inwestor: Golub GetHouse
Projekt architektoniczny: pracownia Solomon Cordwell Buenz z Chicago we współpracy z firmą Epstein
Generalny wykonawca: Warbud SA
Całkowita powierzchnia: 20 900 m²
Ilość miejsc postojowych: 190
Początek budowy: kwiecień 2014
Zakończenie budowy: kwiecień  2016

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej