Warszawa. Hotel Hampton by Hilton na warszawskim Mokotowie otwarty

2018-05-23 11:52
Warszawa Mokotów Hampton by Hilton
Autor: Media Forum Warszawa Mokotów Hampton by Hilton dostępny dla gości od maja 2018

Warszawa ma kolejny hotel Hampton by Hilton, tym razem na Mokotowie przy ulicy Postępu 7. To już trzeci hotel sieci Hilton Worldwide w Warszawie sygnowany marką Hampton.

Hotel Hampton by Hilton przy Postępu 7 ma osiem kondygnacji, w tym jedną podziemną i prawie 10 000 m² powierzchni całkowitej. W nowym hotelu do dyspozycji gości są 163 pokoje, restauracja, lobby wraz z częścią typu business lounge, bar i snack bar, centrum fitness oraz zewnętrzny taras letni. Na kondygnacji podziemnej znajduje się parking z 54 miejscami postojowymi dla samochodów oraz 8 dla rowerów. Dodatkowo na parkingu zewnętrznym znajduje się 11 miejsc parkingowych.

Hampton by Hilton Warsaw Mokotów

Budowa hotelu Hampton by Hilton Warsaw Mokotów ruszyła w październiku 2016 roku, a zakończyła w listopadzie 2017 roku. Inwestorem jest firma Sun Investment, a projekt architektoniczny przygotowała pracownia AGK Architekci AW Sp. z o.o.

Hampton by Hilton Warsaw Mokotów – oferta dla gości

  • 109 pokoi typu Queen (z podwójnym łóżkiem i rozkładaną sofą)
  • 50 typu Twin (wyposażonych w dwa pojedyncze łóżka o wymiarach 120x190)
  • 2 duże pokoje narożne o pow. 44 m², składające się z sypialni i oddzielnego pokoju dziennego z rozkładanym narożnikiem
  • 2 pokoje z wszelkimi udogodnieniami dla osób niepełnosprawnych (pow. 44 m²).

    Dla rodziców z dziećmi 32 pokoje w hotelu można łaczyć po dwa w większe pokoje rodzinne.

Warszawa Mokotów Hampton by Hilton dla biznesu

Ponadto w hotelu znajdują się trzy sale konferencyjne z pełnym wyposażeniem o powierzchni od 23 do 43 m². W przypadku większych zgromadzeń (do 90 osób) można połączyć sale i zwiększyć ich powierzchnię do 96 m².

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej