Sprzedaż jednej z najbardziej prestiżowych nieruchomości w centrum Warszawy

2011-01-10 10:21
Pałac Raczyńskich
Autor: CBRE Pałac Raczyńskich

Zespół CB Richard Ellis Development Consultancy reprezentował firmę Dom Development S.A., w sprzedaży jednej z najbardziej prestiżowych nieruchomości w centrum Warszawy. Pałac Raczyńskich wraz z otoczeniem został kupiony przez firmę Hochtief Development Poland Sp. z o.o.

Nieruchomość jest zlokalizowana u zbiegu ulicy Mazowieckiej i Traugutta w Warszawie, cechuje się bardzo dobrym dostępem do środków komunikacji miejskiej.

Nieruchomość składa się z dwóch działek o łącznej powierzchni 3,751 mkw. oraz z historycznego budynku – pałacu Edwarda Raczyńskiego. To najwyższy budynek w tej wyjątkowej okolicy, z którego okien widać place Piłsudskiego, Małachowskiego oraz Ogród Saski. Pałac został zbudowany w 1910 roku i stanowił jeden z najbardziej luksusowych ‘apartamentowców’ przedwojennej Warszawy.

- Sprzedaż tej nieruchomości była unikalną okazją nabycia działek odpowiedniej wielkości w tej historycznej dzielnicy. I właśnie to miało największy wpływ na decyzję kupującego. - powiedział Mikołaj Martynuska, Dyrektor zespołu Development Consultancy w CB Richard Ellis.


CB Richard Ellis był wraz z DTZ na zasadzie współwyłączności agentem reprezentującym sprzedającego. Zespół Development Consultancy pracuje w biurze CB Richard Ellis w Warszawie i zajmuje się pośrednictwem w sprzedaży gruntów i wszelkiego rodzaju nieruchomości przeznaczonych na cele biurowe, mieszkaniowe, handlowe oraz specjalne.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej