Paris Hilton w Silesia City Center - otwarcie nowego centrum handlowego w Katowicach

2011-10-12 19:21
Silesia City Center z Paris Hilton
Autor: www.silesiacitycenter.com.pl

Otwarcie nowej części centrum handlowego Silesia City Center w Katowicach z udziałem Paris Hilton odbędzie się 13 października 2011 roku. Jest to największe centrum handlowe na Śląsku, usytuowane na terenie byłej kopalni węgla kamiennego Gottwald. W centrum handlowym Silesia City Center będzie około 250 sklepów, kino, restauracje, parkingi jak i siedziby firm. Projekt architektoniczny wykonała grupa Bose International Planning and Architecture, za rozbudowę odpowiedzialna była firmę Immofinanz Group. 

Paris Hilton - amerykańska celebrytka, 32-letnia dziedziczka hotelowej sieci Hilton na czas pobytu w Polsce będzie przebywała w katowickim hotelu Monopol. Gwiazda spędzi w Katowicach dwa dni. Pierwszego dnia weźmie udział w konferencji prasowej podsumowującej rozbudowę centrum handlowego oraz w przyjęciu VIP, drugiego pokaże się na uroczystości otwarcia centrum Silesia City Center, spotka się z fanami oraz wybierze się na zakupy.

Już jutro - 13 października 2011 r - każdy, kto przyjdzie na uroczyste otwarcie, będzie mógł spotkać się z celebrytką. Centrum czynne dla klientów od godz. 10:00, uroczysta ceremonia otwarcia - godz. 17:00. Odliczanie rozpoczęte -  zapowiada się wspaniała impreza! Jutro więcej zdjęć z imprezy.

12.X.2011 - Paris Hilton na otwarciu Silesia City Center: zobacz zdjęcia z konferencji i przecięcia wstęgi...

 

Paris Hilton
Autor: www.silesiacitycenter.com.pl Paris Hilton, najsławniejsza celebrytka, dziedziczka fortuny Hiltonów i znana miłośniczka zakupów, będzie gwiazdą otwarcia nowej części Silesia City Center
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej