Paris Hilton w Silesia City Center - otwarcie nowego centrum handlowego w Katowicach

2011-10-12 19:21
Silesia City Center z Paris Hilton
Autor: www.silesiacitycenter.com.pl

Otwarcie nowej części centrum handlowego Silesia City Center w Katowicach z udziałem Paris Hilton odbędzie się 13 października 2011 roku. Jest to największe centrum handlowe na Śląsku, usytuowane na terenie byłej kopalni węgla kamiennego Gottwald. W centrum handlowym Silesia City Center będzie około 250 sklepów, kino, restauracje, parkingi jak i siedziby firm. Projekt architektoniczny wykonała grupa Bose International Planning and Architecture, za rozbudowę odpowiedzialna była firmę Immofinanz Group. 

Paris Hilton - amerykańska celebrytka, 32-letnia dziedziczka hotelowej sieci Hilton na czas pobytu w Polsce będzie przebywała w katowickim hotelu Monopol. Gwiazda spędzi w Katowicach dwa dni. Pierwszego dnia weźmie udział w konferencji prasowej podsumowującej rozbudowę centrum handlowego oraz w przyjęciu VIP, drugiego pokaże się na uroczystości otwarcia centrum Silesia City Center, spotka się z fanami oraz wybierze się na zakupy.

Już jutro - 13 października 2011 r - każdy, kto przyjdzie na uroczyste otwarcie, będzie mógł spotkać się z celebrytką. Centrum czynne dla klientów od godz. 10:00, uroczysta ceremonia otwarcia - godz. 17:00. Odliczanie rozpoczęte -  zapowiada się wspaniała impreza! Jutro więcej zdjęć z imprezy.

12.X.2011 - Paris Hilton na otwarciu Silesia City Center: zobacz zdjęcia z konferencji i przecięcia wstęgi...

 

Paris Hilton
Autor: www.silesiacitycenter.com.pl Paris Hilton, najsławniejsza celebrytka, dziedziczka fortuny Hiltonów i znana miłośniczka zakupów, będzie gwiazdą otwarcia nowej części Silesia City Center
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej