Panattoni Park Wrocław II zostanie rozbudowany

2010-07-08 12:30
Panattoni Park Wrocław II
Autor: mat.: Konkret PR Docelowo w Panattoni Park Wrocław II znajdą się dwa budynki, których łączna powierzchnia wyniesie 60 000 m2.

Panattoni Europe rozbuduje centrum dystrybucyjne na Dolnym Śląsku - Panattoni Park Wrocław II. Do istniejącego już budynku dobudowanych zostanie 9700 m2. Najemcą części nowo powstałej powierzchni została firma Hilti - producent elektronarzędzi.

Do istniejącego już budynku o powierzchni 20 000 m2 dobudowanych zostanie 9700 m2, z czego 3500 m2 wynajęła firma Hilti. Nowo wybudowaną powierzchnię najemca przeznaczy na nowoczesne centrum serwisowe elektronarzędzi, obsługujące klientów z Polski, Czech i Słowacji. Planowany termin ukończenia inwestycji przypada na trzeci kwartał tego roku.

- Dynamiczny rozwoj Hilti wymagał podjęcia strategicznych decyzji. Właśnie dlatego rozpoczęliśmy poszukiwania nowoczesnej powierzchni magazynowo-serwisowej, która spełniałaby nie tylko oczekiwania co do obiektu, ale i lokalizacji. Położony niespełna 14 km od samego serca Dolnego Śląska Panattoni Park Wrocław II to bardzo dobre rozwiązanie dla naszej firmy - powiedział Marek Wysiński, kierownik procesów biznesowych w Hilti (Poland) sp. z o.o.

Panattoni Park Wrocław II to drugie centrum dystrybucyjne dewelopera na Dolnym Śląsku. Nowa Wieś, w ktorej zlokalizowana jest inwestycja, położona jest 14 km od centrum Wrocławia i 13 km od międzynarodowego lotniska we Wrocławiu. Docelowo, obiekt składać się będzie z dwóch budynków o łącznej powierzchni 60 000 m2.

Lokalizacja Panattoni Park Wrocław II to bezpośrednie sąsiedztwo autostrady A4, tuż przy węźle Pietrzykowice. Tu krzyżują się strategiczne drogi regionu – droga A4, E67 oraz A8, stanowiąca obwodnicę dla Wrocławia.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej