OVO Wrocław. Nowa inwestycja w nowym roku

2015-01-08 14:23
Budowa OVO Wrocław
Autor: M. Lulko Nowa inwestycja we Wrocławiu: Plac budowy OVO Wrocław

Nowa inwestycja we Wrocławiu. Apartamentowiec OVO Wrocław po ośmiu miesiącach budowy

Budowa OVO Wrocław rozpoczęła się w drugiej połowie kwietnia 2014. Do końca grudnia 2014 udało się doprowadzić budowę szkieletu budynku do połowy. Apartamentowiec ma już trzy piętra, połowę docelowej wysokości. Budynek będzie liczył łącznie 9 kondygnacji, w tym 2 podziemne.
Powoli zarysowuje się bryła budynku. Bez corianowej elewacji apartamentowiec nie przypomina jeszcze bloba z wizualizacji, ale owalne kształty są coraz bardziej czytelne.

Nowa inwestycja - sprzedaż apartamentów

Według inwestora, osiem miesięcy po rozpoczęciu budowy ok. trzy czwarte spośród 169 apartamentów znalazło nowego właściciela. Oprócz mieszkań, w pierwszym polskim blobie znajdą się biura klasy A+, centrum fitness z basenem, kasyno oraz pięciogwiazdkowy hotel DoubleTree by Hilton.
Według harmonogramu OVO Wrocław ma zostać ukończony do 2016 roku. Nowa inwestycja powstaje przy ul. Podwale 82-91 we Wrocławiu, w pobliżu obok Parku Słowackiego, miejskiego rynku i Ostrowa Tumskiego.

Projekt budynku przygotowało biuro architektoniczne Gottesman-Szmelcman Architecture –  wywiad z projektantem>>

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej