Nowy hotel w Krakowie. PURO Hotel Kraków

2013-07-05 17:48
PURO Hotel Kraków
Autor: PURO Hotel PURO Hotel Kraków. Nowy hotel w Krakowie należy do sieci inteligentnych hoteli

W sierpniu 2013 roku odbędzie się otwarcie drugiego w Polsce hotelu sieci PURO - 4-gwiazdkowego PURO Hotel Kraków. PURO to sieć inteligentnych hoteli, wyróżniających się prostotą projektu i zaawansowaną technologią

Innowacyjne rozwiązania w PURO Hotel

PURO to sieć inteligentnych hoteli z zaawansowanymi technologiami i nowoczesnym designem. W hotelach PURO nie ma tradycyjnej recepcji, na gości czekają check-in kioski, w których można się samodzielnie zameldować i odebrać kartę do pokoju. Dotykowy panel sterujący, panel dokujący przy łożku a także inteligentna kontrola światła to jedne z wielu udogodnień stosowanych w pokojach PURO Hotels.

PURO Hotel Kraków powstaje w centrum miasta, tuż obok Galerii Krakowskiej oraz dworca kolejowego, w sąsiedztwie krakowskiego Rynku. Otwarcie obiektu odbędzie się w sierpiu 2013 roku. Hotel w Krakowie będzie dysponował około 138 pokojami. W PURO Hotel znajdzie się strefa lobby, zaplecze konferencyjne, strefa gastronomiczna. Projekt budynku opracowali architekci z B'Art Pracownia Architektury, Urbanistyki i Wnętrz.

Pierwszy PURO Hotel w Polsce został otwarty w 2011 roku we Wrocławiu. Na 2014 rok zaplanowano otwarcie hoteli w Poznaniu i Gdańsku.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej