Magazyn na miarę dla Nissin

2008-05-16 16:53
Goodman
Autor: Goodman

Goodman rozpoczął budowę drugiej inwestycji w Pomorskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. W Łysomicach koło Torunia na 5-hektarowym terenie powstaje magazyn o powierzchni 25 000 m kw. Klientem jest japoński operator logistyczny Nissin.

Jak mówi Rafał Bochenek, Dyrektor Zarządzający firmy Goodman: "O atrakcyjności terenów w Toruniu świadczy fakt, że w ramach projektu dla Nissin zakupiliśmy w sumie aż 13 hektarów rozbudowując dalej nasz bank gruntów i szykując się na kolejne inwestycje dla naszych klientów". Nissin potrzebował nowego magazynu, który pozwoliłby prowadzić działalność magazynową i spedycyjną dla międzynarodowych klientów firmy. Dlatego Goodman zaoferował wybudowanie nowoczesnego magazynu klasy A składającego się z dwóch jednostek o powierzchniach 15 194 m2  i 10 128 m2. Ilość doków załadunkowych wyniesie odpowiednio 16 i 10, natomiast wysokość robocza 11 m. Powstanie także dwupiętrowa część biurowa o powierzchni całkowitej 500 m2.

Obiekty mają wchodzić w skład Crystal Parku, który znajduje się w odległości ok. 200 km od Zatoki Gdańskiej, 210 km od Warszawy, 9 km od Torunia i 60 km od międzynarodowego lotniska w Bydgoszczy. Magazyn stanie się częścią Goodman European Logistic Fund. "Nad najlepszym rozwiązaniem zaoferowanym Nissin pracowaliśmy razem z japońskim zespołem Goodman, co znakomicie obrazuje nasz model biznesowy, dzięki któremu wykorzystujemy nasze globalne kontakty i lokalne doświadczenie na rynkach. Dzięki temu udaje się nam utrzymać długotrwałe obopólnie korzystne relacje z naszymi klientami" - dodaje Rafał Bochenek.

Budowa obydwu jednostek została rozpoczęta, a zakończenie planowane jest na sierpień 2008 roku. 

kwiecień 2008

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej