Katowice Business Point...

2008-10-02 15:47
mbp
Autor: DTZ

...zlokalizowany będzie przy jednej z głównych alterii komunikacyjnych Katowic, na ul. Chorzowskiej. W sąsiedztwie znajduje się galeria handlowa Silesia City Center.

Powierzchnia użytkowa obiektu wyniesie łącznie ponad 17 200 m2 i zostanie rozmieszczona na 11 kondygnacjach naziemnych. Oprócz tego, pod budynkiem przewidziano parking na ponad 200 samochodów.

Każde z pięter będzie można dowolnie kształtować według potrzeb najemców.
Umożliwi to między innymi system podnoszonyh podług, zapewniajacy maksymalnie efekywne wykorzystanie przestrzeni, zarówno w przypadku aranżacji typu open space, jak i przy podziale na pokoje.

Zaprojektowany wspólnie, przez belgijskie biuro architektoniczne Jaspers Eyers & Partners i polskie - Konior & Partners - budynek charakeryzuje się funkcjonalnością i nowoczesną formą.
Wyjątkowa kompozycja szkła, kamienia naturalnego oraz elemarntów ze stali sprawi, że fasada obiektu zapewni doskonały dostęp swiatła dziennego do jego wnętrza. 
Z myslą o przyszłych najemcach zaplanowano także nowoczesny system klimatyzacji, wentylację oraz system komputerowego sterowania budynkiem. W planach jest również całaodobowa ochrona oraz system monitoringu.

Oprócz biu w budynku będzie dostępna także część handlowo-usługowa.

 wrzesień 2008

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej