Katowice Business Point...

2008-10-02 15:47
mbp
Autor: DTZ

...zlokalizowany będzie przy jednej z głównych alterii komunikacyjnych Katowic, na ul. Chorzowskiej. W sąsiedztwie znajduje się galeria handlowa Silesia City Center.

Powierzchnia użytkowa obiektu wyniesie łącznie ponad 17 200 m2 i zostanie rozmieszczona na 11 kondygnacjach naziemnych. Oprócz tego, pod budynkiem przewidziano parking na ponad 200 samochodów.

Każde z pięter będzie można dowolnie kształtować według potrzeb najemców.
Umożliwi to między innymi system podnoszonyh podług, zapewniajacy maksymalnie efekywne wykorzystanie przestrzeni, zarówno w przypadku aranżacji typu open space, jak i przy podziale na pokoje.

Zaprojektowany wspólnie, przez belgijskie biuro architektoniczne Jaspers Eyers & Partners i polskie - Konior & Partners - budynek charakeryzuje się funkcjonalnością i nowoczesną formą.
Wyjątkowa kompozycja szkła, kamienia naturalnego oraz elemarntów ze stali sprawi, że fasada obiektu zapewni doskonały dostęp swiatła dziennego do jego wnętrza. 
Z myslą o przyszłych najemcach zaplanowano także nowoczesny system klimatyzacji, wentylację oraz system komputerowego sterowania budynkiem. W planach jest również całaodobowa ochrona oraz system monitoringu.

Oprócz biu w budynku będzie dostępna także część handlowo-usługowa.

 wrzesień 2008

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej