I etap kompleksu Opolska Business Park z pozowoleniem na użytkowanie

2016-02-17 14:41
Echo Investment buduje w Krakowie kompleks trzech biurowców Opolska Business Park
Autor: Echo Investment SA Echo Investment buduje w Krakowie kompleks trzech biurowców Opolska Business Park

Echo Investment buduje w Krakowie kompleks trzech biurowców. Pierwszy z niach uzyskał pozowolenie na użytkowanie. Nowa inwestycja zlokalizowana jest w dzielnicy Prądnik Biały, u zbiegu ulic Opolskiej i 29 listopada.

Opolska Business Park to kompleks biurowy klasy A zlokalizowany u zbiegu ulic Opolskiej i 29 listopada, w północnej części Krakowa. Nowa inwestycja składa się z trzech 12-kondygnacyjnych biurowców o łącznej powierzchni 57 000 m². Powierzchnia typowego piętra to około 1700 m². W podziemiach budynków znajduje się parking. Przed kompleksem zaplanowano również parking naziemny. Inwestorem nowych krakowskich biurowców jest spółka Echo Investment. Autorem projektu jest Biuro Architektoniczne DDJM z Krakowa.

Nowa inwestycja realizowana jest w trzech etapach – na każdy etap przypada budowa jednego biurowca.  Pierwszy budynek ma powierzchnię 19 200 m2, został oddany do użytkowania. Realizacja pozostałych dwóch budynków potrwa do 2018.

Kompleks Opolska Business Park zlokalizowany jest przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych Krakowa. Ta lokalizacja umożliwia sprawny dojazd do innych części miasta, zarówno komunikacją miejską, jak i samochodem. Niedaleko inwestycji znajduje się również lotnisko, do którego dojazd zajmuje ok. 15 minut.

Nazwa inwestycji: Opolska Business Park
Adres inwestycji: ul. Opolska, Kraków
Inwestor: Echo Investment SA
Autor projektu architektonicznego: Biuro Architektoniczne DDJM
Początek realizacji: kwiecień 2014
Planowane oddanie do użytku: 2018 (I etap – IV kw. 2015)
Powierzchnia użytkowa: 57 000 m² (I etap - 19 200 m²)
:

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Czytaj więcej