HOCHTIEF Polska w Warszawie

2010-01-27 13:40
Biurowiec Nowy Dom Jabłkowskich
Autor: mat. od HOCHTIEF Polska Biurowiec Nowy Dom Jabłkowskich

Warszawski Oddział HOCHTIEF Polska podpisał umowy na budowę dwóch projektów: budynku biurowo-usługowego Nowy Dom Jabłkowskich w ścisłym centrum Warszawy oraz budynków mieszkalnych przy ul. Sokratesa 13, na warszawskich Bielanach. Wartość kontraktów stanowi informację poufną.

Nowy Dom Jabłkowskich realizowany jest na zlecenie spółki z grupy LHI Leasing Polska sp. z o.o.  Sześciokondygnacyjny budynek powstanie u zbiegu ulic Chmielnej i Brackiej.  Rozpoczęte w styczniu 2010 r. prace, zakończą się w czerwcu 2011 r. Budynek zajmie powierzchnię ok. 4800 mkw. Na parterze zaprojektowano część usługowo-handlową, a na pozostałych piętrach biura. Projekt obejmuje również budowę dwukondygnacyjnego garażu podziemnego.

Druga umowa dotyczy realizacji pierwszej fazy osiedla mieszkaniowego Sokratesa Park. Obejmuje ona budowę dwóch budynków z 297 mieszkaniami wraz z podziemnym garażem na 274 samochody. Docelowo osiedle składać się będzie łącznie z około 600 mieszkań, 8 lokali sklepowych oraz klubu fitness. Budynki będą miały 6 kondygnacji z dodatkowymi apartamentami zlokalizowanymi w dominantach siódmego i ósmego piętra z dużymi tarasami na dachach. Projekt realizowany jest na zlecenie spółki  Sokratesa Development. Realizacja prac budowlanych rozpocznie się w lutym 2010 r. i zakończy w I kwartale 2012 r.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej