GSE w Polsce

2010-01-08 17:36

GSE jest firmą inżynieryjno-budowlaną utworzoną w 1976 roku we Francji. Na polskim rynku firma istnieje już 10 lat. Zespół GSE Polska tworzą polscy i francuscy inżynierowie w tym specjaliści z różnych dziedzin, dzięki którym możliwe jest kompleksowe zarządzanie projektami.

Firma GSE Group:

  • dostosowuje swoje działanie do lokalnych uwarunkowań,
  • realizuje „pod klucz” obiekty logistyczne, przemysłowe, biurowe i specjalistyczne w 17 krajach,
  • we Francji numer 1 w realizacjach i optymalizacjach obiektów pod klucz,
  • międzynarodowa, wielokulturowa organizacja z główną siedzibą w Avignon we Francji.

W ciągu dziesięciu lat istnienia na polskim rynku, firma wybudowała i oddała do użytku budynki logistyczne, przemysłowe i usługowe o powierzchni ponad 500 000 mkw. Rok 2008 był dla niej rokiem szczególnnie wytężonej pracy. W tym czasie, przekazano budynki o łącznej powierzchni około 180.000 mkw. Firma sprostała bardzo zróżnicowanym wymaganiom inwestorów. Obecnie, GSE jest jednym z ważniejszych przedsiębiorstw w dziedzinie budownictwa logistycznego pod klucz.
Rok 2009 upłynął pod znakiem realizacji trzech poważnych projektów dla takich firm jak Indesit, Procter & Gamble i Jysk.
Był to również rok wprowadzenia na rynek koncepcji MODULOG, innowacji w branży obiektów przemysłowych i logistycznych. Jest to oferta tworzenia budynków o zmiennej wielkości i geometrii opartych na modułach, która wpisuje się w gamę proponowaną przez GSE, uzupełniając tradycyjne podejście do budynków realizowanych “na miarę”

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej