GSE w Polsce

2010-01-08 17:36

GSE jest firmą inżynieryjno-budowlaną utworzoną w 1976 roku we Francji. Na polskim rynku firma istnieje już 10 lat. Zespół GSE Polska tworzą polscy i francuscy inżynierowie w tym specjaliści z różnych dziedzin, dzięki którym możliwe jest kompleksowe zarządzanie projektami.

Firma GSE Group:

  • dostosowuje swoje działanie do lokalnych uwarunkowań,
  • realizuje „pod klucz” obiekty logistyczne, przemysłowe, biurowe i specjalistyczne w 17 krajach,
  • we Francji numer 1 w realizacjach i optymalizacjach obiektów pod klucz,
  • międzynarodowa, wielokulturowa organizacja z główną siedzibą w Avignon we Francji.

W ciągu dziesięciu lat istnienia na polskim rynku, firma wybudowała i oddała do użytku budynki logistyczne, przemysłowe i usługowe o powierzchni ponad 500 000 mkw. Rok 2008 był dla niej rokiem szczególnnie wytężonej pracy. W tym czasie, przekazano budynki o łącznej powierzchni około 180.000 mkw. Firma sprostała bardzo zróżnicowanym wymaganiom inwestorów. Obecnie, GSE jest jednym z ważniejszych przedsiębiorstw w dziedzinie budownictwa logistycznego pod klucz.
Rok 2009 upłynął pod znakiem realizacji trzech poważnych projektów dla takich firm jak Indesit, Procter & Gamble i Jysk.
Był to również rok wprowadzenia na rynek koncepcji MODULOG, innowacji w branży obiektów przemysłowych i logistycznych. Jest to oferta tworzenia budynków o zmiennej wielkości i geometrii opartych na modułach, która wpisuje się w gamę proponowaną przez GSE, uzupełniając tradycyjne podejście do budynków realizowanych “na miarę”

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej